Výtisk: Po třetím gólu nešel Hradec zastavit

Hradec Králové - Podruhé během měsíce a půl zlomili hokejisté Hradce Králové soupeře z Liberce, ač během zápasů výrazně ztráceli. Na severu Čech v polovině října Mountfield prohrával 2:6, ale nakonec slavil výhru 7:6 v prodloužení. Dnes Bílí Tygři vedli v Hradci po dvou třetinách 2:0, ale prohráli 2:5.

29.11.2013

Obránce Liberce Jan Výtisk.Foto: ČTK

"Nemyslím si ale, že to je jen otázka Hradce. Nám se to stává i v jiných zápasech," připomněl obránce Liberce Jan Výtisk. "Nevím, co k tomu víc říct, zase jsme ztratili vyhraný zápas," doplnil.

V Liberci považovali hráči Mountfieldu obrat za sci-fi. "Teď to bylo jen o dva góly. Přesto je to velká euforie, když to otočíte v poslední třetině. Je to hodně emotivní," líčil hradecký kapitán Jiří Šimánek, jenž k výhře přispěl dvěma brankami a jednou asistencí. "Pomohla nám přesilovka, snížili jsme hned na začátku třetí třetiny," řekl.

V přesilovce skóroval právě on, pak v oslabení srovnal po individuální akci Rastislav Dej. "To byl rozhodující moment," pronesl liberecký kouč Pavel Hynek. Navíc záhy přišel třetí gól, opět se prosadil Šimánek. "Po třetí brance už Hradec nešel zastavit," uznal Výtisk.

29.11.2013 VSTUP DO DISKUSE
předseda představenstva OSA Roman Strejček
2

OSA utřela nos. Poplatky o 50 procent neporostou

Automatické sněhové řetězy Gecko.

Nový prezident? Nebude to tak černé, říkají krajani

Washington – Od Trumpova prezidentství si americký Čech Daniel Sidzina slibuje snadnější podnikání, pokud jde například o jednání s úřady či výši daní. „Černé to určitě nebude. To se říká vždycky, říkalo se to i za Obamy," řekl Sidzina, který je v USA od konce 90. let a provozuje tu restauraci Bistro Bohem.

Muž se snažil přebrodit řeku. Zabil ho krokodýl

Sedmačtyřicetiletého muže zabil krokodýl na severu Austrálie, když se muž společně se dvěma ženami snažil přebrodit řeku. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na místní policii.