Hokejisté Zlína podruhé v historii ovládli Rona cup

Trenčín - Zlín prohrál třetí zápas přípravného turnaje s Trenčínem 1:2, přesto slavil triumf.

13.8.2011

Extraligoví hokejisté Zlína se radují z branky.Foto: Deník/Martin Břenek

Podruhé v historii vyhráli extraligoví hokejisté Zlína přípravný turnaj Rona cup v Trenčíně. Přestože berani ve třetím zápase podlehli domácí Dukle Trenčín, přesto zopakovali triumf z roku 2005.

Trenčín se dostal do vedení v 15. minutě, kdy z dorážky překonal Kašíka v brance Zlína Tybor. O dvě minuty později však vyrovnal v přesilovce Veselý, který dorazil do prázdné branky střelu Hamrlíka.

Ve druhé třetině měli hokejisté PSG převahu, ale své nadějné příležitosti nevyužili. Naopak čtyři a půl minuty před koncem vstřelil vítězný gól Tvrdoň.

Berani přivítají ve středu ve čtvrtém přípravném zápase Karlovy Vary.

Trenčín – Zlín 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Branky:
15. Tybor (Tvrdoň, Hlubuček), 56. Tvrdoň (Gašparovič, Tybor) – 17. Veselý (Čajánek, Hamrlík). Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Rozhodčí: Lokšík.

Trenčín: Kováč – Martin Chovan, Bednár, Hlubuček, Gabriš, Trefný, Štindl, Staňo, M. Imrich – Pardavý, Šťastný, Melichárek – Tybor, Gašparovič, Tvrdoň – Radulay, Sojčík, Lelkeš – Filo, Ďuriš, Koložváry. Trenér: D. Gregor.
Zlín: Kašík – Hamrlík, Valenta, Matějíček, Galvas, Zámorský, Řezníček, Tesařík, O.Kotvan – Veselý, Čajánek, Duras – Ondráček, T. Sýkora, Šlahař – Finsterle, P.Holík, Záhorovský – Fořt, Kubiš, Okál. Trenér: R. Vlach.

Konečné pořadí RONA Cupu: 1. Zlín, 2. Košice, 3. Trenčín, 4. Skalica, 5. Třinec, 6. Nitra.

Autor: Daniel Ostrčilík

13.8.2011

Bývalý nejlepší tenista světa Ilie Nastase (vlevo) a ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek.
14

Tenisový rebel Nastase bude českým honorárním konzulem v Rumunsku

Saddám Husajn.
DOTYK.CZ

Saddám Husajn měl jít raději na psychiatrii, místo léčby zaútočil na Írán

Kauza FAU: krajský soud zrušil rozhodnutí o zajišťovacích příkazech

Krajský soud v Ostravě v pátek zrušil zajišťovací příkazy na 340 milonů korun pro firmu FAU. Celní úřad podle jeho vyjádření neměl důvod pro tak masivní zajištění. O rozhodnutí informovala Česká televize.

Chtěl mě bodnout. Václav mi zachránil život a sám o svůj přišel, ví policista

/ROZHOVOR/ Životy policistů Václava Haase a Jaroslava Humeše se osudově propojily při jedné nedělní službě, když společně vyjeli k rodinné hádce syna s otčímem do Velice na Českobudějovicku.

Nevinní. Soud osvobodil anarchisty, kteří plánovali útok na český vlak

Pět anarchistů zatím nebude potrestáno v souvislosti s kauzou přípravy teroristického útoku na vlak. Pražský městský soud je dnes zprostil obžaloby podle paragrafu, který říká, že skutek popsaný v obžalobě nebyl trestným činem. Soud vyslovil pochybnosti nad postupem policie, která do vyšetřování nasadila tajné agenty.

Za kampaně na nelegálních billboardech nemůžeme, hájí se politické strany

Reportéři Deníku napočítali u vybraných úseků silnic prvních tříd a dálnic v Jihomoravském kraji dvanáct volebních billboardů. Jsou na místech, kde už podle novely silničního zákona být nemají. Politici to neřeší.