VYBERTE SI REGION

program

5.8.2008
SDÍLEJ:

Foto:

Datum čas (SELČ) událost
6. srpna FOTBAL: ženy
7. srpna FOTBAL: muži
8. srpna 14:08 ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL
9. srpna 0:30 JEZDECTVÍ: všestrannost - drezura (ještě 13:15) (HATLA)
2:30 STŘELBA:vzduchová puška ženy - kvalifikace a finále (4:30) (EMMONS, KALNÁ)
3:00 BADMINTON: 1. kolo dvouhry mužů a žen (LUDÍKOVÁ, KOUKAL)
5:00 CYKLISTIKA: silniční závod muži (KREUZIGER, BENČÍK).
6:00 JUDO: do 60 kg muži vyřazovací a finálové (12:00) boje (PETŘIKOV)
6:00 LUKOSTŘELBA: rozřazovací kolo ženy (HORÁČKOVÁ),
6:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: kvalifikace muži (ještě 10:00 a 14:00) (KONEČNÝ)
7:00 JACHTING: Finn - 1. a 2. rozjížďka (MAIER).
7:50 VESLOVÁNÍ: rozjížďky skif ženy (KNAPKOVÁ)
8:50 VESLOVÁNÍ: rozjížďky skif muži (SYNEK)
8:50 LUKOSTŘELBA: rozřazovací kolo muži (BULÍŘ)
10:10 VESLOVÁNÍ: rozjížďky dvojka bez muži (CHALUPA-MAKOVIČKA)
10:40 VESLOVÁNÍ: rozjížďky dvojskif ženy (ANTOŠOVÁ-VAŘEKOVÁ)
11:30 VESLOVÁNÍ: rozjížďky čtyřka bez muži (ČESKO)
13:28 PLAVÁNÍ: rozplavby 400 m v. zp. muži (SVOBODA)
14:00 BASKETBAL: Ženy, skupina B: ČESKO - USA
14:45 PLAVÁNÍ: rozplavby 100 m prsa muži (JEDLIČKA)
10. srpna 0:30 JEZDECTVÍ: všestrannost - drezura (HATLA).
3:00 STŘELBA: vzduchová pistole ženy - kvalifikace a finále (6:00) (MARUŠKOVÁ, MUSILOVÁ)
3:00 STŘELBA: trap muži - kvalifikace a finále (9:00) (KOSTELECKÝ)
4:00 BADMINTON: 1. kolo dvouhry mužů (KOUKAL), 2. kolo dvouhry žen (LUDÍKOVÁ?)
4:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: kvalifikace ženy (ještě 7:30, 10:00 a 14:00) (PÁLEŠOVÁ)
4:21 PLAVÁNÍ: 400 m v. zp. muži - finále (SVOBODA?)
4:30 TENIS: 1. kolo dvouhry mužů (BERDYCH, MINÁŘ, ŠTĚPÁNEK, VANĚK), dvouhry žen (BENEŠOVÁ, ŠAFÁŘOVÁ, VAIDIŠOVÁ, ZAKOPALOVÁ), čtyřhry mužů (BERDYCH-ŠTĚPÁNEK, DAMM-VÍZNER), čtyřhry žen (VAIDIŠOVÁ-BENEŠOVÁ, ŠAFÁŘOVÁ-KVITOVÁ)
4:58 PLAVÁNÍ: 100 m prsa muži - semifinále
7:00 JACHTING: Finn - 3. a 4. rozjížďka (MAIER)
8:00 CYKLISTIKA: silniční závod ženy (?)
10:50 VESLOVÁNÍ: rozjížďky párová čtyřka muži (ČESKO)
12:30 PLAVÁNÍ: rozplavby 100 m znak ženy (KLOSOVÁ)
14:08 PLAVÁNÍ: rozplavby 100 m znak muži (FUČÍK)
16:15 BASKETBAL: Muži, skupina B: USA - Čína.
11. srpna 2:00 JEZDECTVÍ: všestrannost - terénní jízda (HATLA)
3:00 STŘELBA: vzduchová puška muži - kvalifikace a finále (6:00) (HAMAN)
4:00 BADMINTON: 2. kolo dvouhry mužů, 3. kolo dvouhry žen (10:30)
4:00 PLAVÁNÍ: 100 m znak ženy - semifinále
4:10 PLAVÁNÍ: 200 m v. zp. muži - semifinále
4:30 TENIS: 1. kolo dvouhry mužů (BERDYCH, MINÁŘ, ŠTĚPÁNEK, VANĚK), dvouhry žen (BENEŠOVÁ, ŠAFÁŘOVÁ, VAIDIŠOVÁ, ZAKOPALOVÁ), čtyřhry mužů (BERDYCH-ŠTĚPÁNEK, DAMM-VÍZNER)
4:53 PLAVÁNÍ:100 m znak muži - semifinále
5:15 BASKETBAL: Ženy, skupina B: ČESKO-Mali
6:00 JUDO: do 73 kg muži - vyřazovací a finálové (12:00) boje(JEŽEK)
7:00 JACHTING: třída 470 ženy - 1. a 2. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
7:00 JACHTING: Finn - 5. a 6. rozjížďka (MAIER)
9:00 VODNÍ SLALOM:C1 muži - kvalifikace (JEŽEK), K1 muži - kvalifikace (HRADÍLEK)
9:30 VESLOVÁNÍ: opravy a čtvrtfinále skif ženy, skif muži, dvojskif ženy, čtyřka bez muži (KNAPKOVÁ, SYNEK ANTOŠOVÁ-VAŘECHOVÁ, ČESKO)
13:08 PLAVÁNÍ: rozplavby 200 m motýlek muži (RUBÁČEK)
12. srpna 3:00 STŘELBA: libovolná pistole - kvalifikace a finále (6:00) (TENK)
4:00 BADMINTON:3. kolo dvouhry mužů, 1. kolo smíšené čtyřhry
4:00 LUKOSTŘELBA: 1. a 2. kolo ženy (HORÁČKOVÁ)
4:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: družstva muži - finále
4:30 TENIS: 2. kolo dvouhry mužů (BERDYCH), 2. kolo dvouhry žen (BENEŠOVÁ, ŠAFÁŘOVÁ), 2. kolo čtyřhry mužů (BERDYCH-ŠTĚPÁNEK, DAMM-VÍZNER?), 1. kolo čtyřhry žen (VAIDIŠOVÁ-BENEŠOVÁ, ŠAFÁŘOVÁ-KVITOVÁ)
5:01 PLAVÁNÍ: 200 m motýlek muži - semifinále
7:00 JACHTING:Laser muži - 1. a 2. rozjížďka (TRČKA)
7:00 JACHTING: třída 470 ženy - 3. a 4. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
9:40 VODNÍ SLALOM: C1 muži - semifinále a finále (11:10) (JEŽEK)
10:20 VODNÍ SLALOM: K1 muži - semiifnále a finále (11:40) (HRADÍLEK)
11:20 VESLOVÁNÍ: opravy párová čtyřka muži (ČESKO)
12:30 PLAVÁNÍ: rozplavby - 100 m v. zp. muži (VERNER)
13:00 JEZDECTVÍ: všestrannost - parkur, finále
13:44 PLAVÁNÍ: roplavby 200 m prsa muži (JEDLIČKA)
13. srpna 3:00 STŘELBA: sportovní pistole ženy - kvalifikace a finále (9:00) (MARUŠKOVÁ, MUSILOVÁ)
4:00 BADMINTON: čtvrtfinále dvouhry ženy
4:00 LUKOSTŘELBA: 1. a 2. kolo muži (BULÍŘ)
4:00 PLAVÁNÍ: 100 m v. zp. muži - semifinále
4:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: družstva ženy - finále
4:47 PLAVÁNÍ: 200 m prsa muži - semifinále
5:15 BASKETBAL: Ženy, skupina B: Španělsko-ČESKO
5:30 CYKLISTIKA: časovka žen
7:00 JACHTING: třída 470 ženy - 5. a 6. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
7:00 JACHTING: Laser muži - 3. a 4. rozjížďka (TRČKA)
7:00 JACHTING: Finn - 7. a 8. rozjížďka (MAIER)
7:30 CYKLISTIKA: časovka muži
9:00 C2 muži - kvalifikace (VOLF-ŠTÉPÁNEK), K1 ženy - kvalifikace (HILGERTOVÁ)
9:30 VESLOVÁNÍ: semifinále skif ženy (KNAPKOVÁ)
9:50 VESLOVÁNÍ: semifinále skif muži (SYNEK)
10:00 TENIS: 3. kolo dvouhry mužů (BERDYCH), 3. kolo dvouhry žen, čtvrtfinále čtyřhry mužů (DAMM, VÍZNER?), 2. kolo čtyřhry žen (ŠAFÁŘOVÁ-KVITOVÁ?)
10:10 VESLOVÁNÍ: semifinále dvojka bez muži (CHALUPA-MAKOVIČKA)
10:50 VESLOVÁNÍ: semifinále čtyřka bez muži (ČESKO)
12:30 PLAVÁNÍ: rozplavby 100 m v. zp. ženy (KLUSÁČKOVÁ)
13:09 PLAVÁNÍ: rozplavby 200 m znak muži (SVOBODA)
14:17 PLAVÁNÍ: rozplavby 200 m pol. závod muži (FUČÍK)
14. srpna 3:00 STŘELBA: sportovní malorážka 3x20 ran ženy - kvalifikace a finále (6:30) (EMMONS, SÝKOROVÁ)
3:30 ZÁPAS: řeckořímský muži do 96 kg - kvalifikace, opravy a boje o medaile (10:00) (ŠVEC)
4:00 BADMINTON: čtvrtfinále dvouhry mužů a smíšené čtyřhry (12:30)
4:07 PLAVÁNÍ: 100 m v. zp. ženy - semifinále
4:18 PLAVÁNÍ: 200 m znak muži - semifinále
4:30 LUKOSTŘELBA: 3. kolo ženy
5:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: víceboj muži - finále
5:29 PLAVÁNÍ: 200 m pol. závod muži - semifinále
7:00 JACHTING: Laser muži - 5. a 6. rozjížďka (TRČKA)
7:00 JACHTING: Finn - 9. a 10. rozjížďka (MAIER)
9:40 VODNÍ SLALOM: C2 muži - semifinále a finále (VOLF-ŠTĚPÁNEK)
10:00 TENIS: čtvrtfinále dvouhry mužů, čtvrtfinále dvouhry žen, semifinále čtyřhry mužů, čtvrtfinále čtyřhra žen
10:00 LUKOSTŘELBA: čtvrtfinále, semifinále a finále ženy
10:15 VODNÍ SLALOM: K1 ženy - semifinále a finále (11:35) (HILGERTOVÁ)
12:30 VESLOVÁNÍ: finále B - párová dvojka muži (MAKOVIČKA - CHALUPA)
13:40 PLAVÁNÍ: rozplavby 100 m motýlek muži (RUBÁČEK)
14:00 BASKETBAL: Muži, skupina B: USA - Řecko
15. srpna 3:00 STŘELBA: libovolná malorážka 60 ran vleže muži - kvalifikace a finále (5:30) (VARGA, JEŘÁBEK)
3:00 STŘELBA: skeet muži - kvalifikace (SYCHRA)
3:00 ATLETIKA: 100 m př. sedmiboj ženy (ŠČERBOVÁ)
3:00 BASKETBAL: Ženy, skupina B: ČESKO-Nový Zéland
3:20 ATLETIKA: koule muži - kvalifikace (STEHLÍK)
3:40 ATLETIKA: kladivo muži - kvalifikace (ještě 5:20) (MELICH)
4:00 BADMINTON: semifnále dvouhry žen, semifinále dvouhry mužů, finále čtyřhry žen (12:30)
4:30 ATLETIKA: výška sedmiboj ženy (ŠČERBOVÁ)
4:30 LUKOSTŘELBA: 3. kolo muži, čtvrtfinále, semifinále a finále muži (10:00)
4:45 ATLETIKA: 100 m muži - rozběhy (MILO)
5:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: víceboj ženy - finále (PÁLEŠOVÁ)
5:16 PLAVÁNÍ: 100 m motýlek muži - semifinále
7:00 JACHTING: 470 ženy - 7. a 8. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
7:00 STŘELBA: rychlopalná pistole muži - kvalifikace (STRNAD, PODHRÁSKÝ)
10:00 TENIS: semifinále dvouhry mužů, semifinále dvouhry žen, o 3. místo čtyřhra mužů, semifinále čtyřhry žen
VESLOVÁNÍ: finále B - párová dvojka muži (MAKOVIČKA - CHALUPA)
VODNÍ SLALOM: K1 ženy - semifinále a finále (HILGERTOVÁ)
VODNÍ SLALOM: C2 muži - semifinále a finále (VOLF-ŠTĚPÁNEK)
10:30 CYKLISTIKA: týmový sprint muži - kvalifikace, 1. kolo (11:45) a finále (12:40) (ČESKO)
12:00 CYKLISTIKA: stíhací závod ženy - kvalifikace (KOZLÍKOVÁ)
12:30 PLAVÁNÍ: 50 m v. zp. ženy (KAZÍKOVÁ)
13:00 ATLETIKA: koule sedmiboj ženy (ŠČERBOVÁ)
13:10 ATLETIKA: 1500 m muži - rozběhy (HOLUŠA)
13:40 ATLETIKA: disk ženy - kvalifikace (ještě 15:05) (CECHLOVÁ)
13:45 ATLETIKA: 100 m muži - čtvrtfinále
14:35 ATLETIKA: koule muži - finále
15:15 ATLETIKA: 200 m sedmiboj ženy
15:40 ATLETIKA: trojskok ženy - kvalifikace (ŠESTÁKOVÁ)
16:45 ATLETIKA: 10 000 m ženy - finále
16. srpna 3:00 STŘELBA: rychlopalná pistole muži - kvalifikace a finále (6:00) (STRNAD, PODHRÁSKÝ)
3:00 STŘELBA: skeet muži - kvalifikace a finále (9:00) (SYCHRA)
3:50 ATLETIKA: dálka ženy sedmiboj
4:00 BADMINTON: o 3. místo a finále dvouhry žen, semifinále smíšené čtyřhry, o 3. místo a finále dvouhry mužů, finále čtyřhry mužů (12:30)
4:10 ATLETIKA: dálka ženy sedmiboj
4:35 ATLETIKA: disk muži - kvalifikace (ještě 6:05) (MARCELL)
4:50 ATLETIKA: 100 m ženy - rozběhy
4:51 PLAVÁNÍ: 50 m v. zp. ženy - semifinále (KAZÍKOVÁ?)
7:00 JACHTING: Finn - závěrečná, 11. rozjížďka (MAIER)
7:00 JACHTING: Laser muži - 7. a 8. rozjížďka (TRČKA)
7:00 JACHTING: třída 470 ženy - 9. a 10. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
9:30 VESLOVÁNÍ: skif ženy (KNAPKOVÁ?)
9:50 VESLOVÁNÍ: skif muži (SYNEK?)
10:00 TENIS: o 3. místo a finále dvouhry mužů, o 3. místo dvouhra žen, finále čtyřhry mužů, o 3. místo čtyřhra žen
10:30 VESLOVÁNÍ: dvojka bez muži
11:05 CYKLISTIKA: stíhací závod ženy - kvalifikace (KOZLÍKOVÁ)
10:50 VESLOVÁNÍ: dvojskif ženy (ANTOŠOVÁ-VAŘEKOVÁ?)
11:30 VESLOVÁNÍ: čtyřka bez muži
11:40 CYKLISTIKA: bodovací závod muži - finále
12:55 CYKLISTIKA: stíhací závod muži - finále
13:00 ATLETIKA: oštěp ženy sedmiboj (ještě 14:15)
13:20 CYKLISTIKA: keirin muži - finále
13:50 ATLETIKA: koule ženy - finále
14:05 ATLETIKA: 100 m muži - semifinále
14:35 ATLETIKA: 100 m ženy - čtvrtfinále
15:20 ATLETIKA: dálka muži - kvalifikace (NOVOTNÝ)
15:45 ATLETIKA: 800 m ženy sedmiboj
16:15 BASKETBAL: Muži, skupina B: 16.15 USA - Španělsko
16:30 ATLETIKA: 100 m muži - finále
17. srpna 1:30 ATLETIKA: maraton ženy
3:00 STŘELBA: sportovní malorážka 3x40 ran muži - kvalifikace a finále (7:00) (HAMAN, JEŘÁBEK)
4:00 PLAVÁNÍ: 50 m v. zp. ženy - finále
4:06 PLAVÁNÍ: 1500 m v. zp. muži - finále
4:37 PLAVÁNÍ: 4x100 m pol. štafeta ženy - finále
4:55 PLAVÁNÍ: 4x100 m pol. štafeta muži - finále
7:00 JACHTING: Laser muži - 9. a 10. rozjížďka (TRČKA)
10:00 TENIS: finále dvouhry mužů, finále čtyřhry žen
10:50 VESLOVÁNÍ: finále párová čtyřka muži
11:00 SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ: dvojice, povinné figury (BERNARDOVÁ-DUFKOVÁ)
11:05 CYKLISTIKA: stíhací závod ženy - finále a o 3. místo (KOZLÍKOVÁ?)
12:00 SPORTOVNÍ GYMANSTIKA: finále na nářadích - prostná muži, prostná ženy (12:45), kůň na šíř muži (13:30), přeskok ženy (14:15) (KONEČNÝ, PÁLEŠOVÁ?)
12:30 BADMINTON: o 3. místo a finále smíšené čtyřhry a dvouhry mužů
13:00 ATLETIKA: 100 m př. ženy - rozběhy (ŠKROBÁKOVÁ)
13:10 ATLETIKA: kladivo muži - finále
13:45 ATLETIKA: 100 m ženy - semifinále
14:00 BASKETBAL: Ženy, skupina B: ČESKO-Čína
14:10 ATLETIKA: 400 m př. ženy - rozběhy (HEJNOVÁ)
14:20 ATLETIKA: výška muži - kvalifikace (BÁBA, JANKŮ)
15:20 ATLETIKA: trojskok ženy - finále (ŠESTÁKOVÁ?)
15:30 ATLETIKA: 3000 m př. ženy - finále
15:55 ATLETIKA: 1500 m muži - semifinále (HOLUŠA?)
16:25 ATLETIKA: 100 m ženy - finále
16:50 ATLETIKA: 10 000 m muži - finále
18. srpna 3:00 ATLETIKA: 400 m muži - rozběhy (GÖTZ)
3:10 ATLETIKA: kladivo ženy - kvalifikace (ještě 4:40) (LEDVINOVÁ)
4:00 STOLNÍ TENIS: kvalifikace ženy (HADAČOVÁ)
4:00 TRIATLON: ženy (ZEMANOVÁ, FRINTOVÁ)
4:05 ATLETIKA: 200 m muži - rozběhy (VOJTÍK)
5:10 ATLETIKA: 110 m př. muži - rozběhy (SVOBODA, SAJDOK)
7:00 JACHTING: 470 ženy - závěrečná, 11. rozjížďka (ŠMÍDOVÁ-MRZÍLKOVÁ)
9:00 SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ: dvojice, volné sestavy (BERNARDOVÁ-DUFKOVÁ)
9:30 VZPÍRÁNÍ: do 105 kg muži (ještě 13:00) (WÄLZER)
10:30 CYKLISTIKA: bodovací závod ženy - finále (KOZLÍKOVÁ)
12:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: finále na nářadích - kruhy muži, bradla ženy (12:45), přeskok muži (13:30)
12:20 CYKLISTIKA: stíhací závod muži družstva - finále
13:00 ATLETIKA: disk ženy - finále (CECHLOVÁ)
13:00 STOLNÍ TENIS: finále družstva muži
13:10 ATLETIKA: dálka muži - finále (NOVOTNÝ)
13:20 ATLETIKA: tyč ženy - finále
13:45 ATLETIKA: 100 m př. ženy - semifinále
14:00 BASKETBAL: Muži, skupina B: USA - kvalifikant B5.
14:10 ATLETIKA: 200 m muži - čtvrtfinále
14:15 SKOKY NA TRAMPOLÍNĚ: finále ženy
14:50 ATLETIKA: 400 m př. ženy - semifinále (HEJNOVÁ)
15:15 ATLETIKA: 3000 m př. muži - finále
15:40 ATLETIKA: 800 m ženy - finále
16:00 ATLETIKA: 400 m př. muži - finále
19. srpna 3:00 ATLETIKA: oštěp ženy - kvalifikace (ještě 4:30) (ŠPOTÁKOVÁ, KLIMEŠOVÁ)
3:40 ATLETIKA: dálka ženy - kvalifikace (ŠČERBOVÁ)
4:00 TRIATLON: muži (OSPALÝ)
4:00 STOLNÍ TENIS: kvalifikace a 1. kolo muži (12:00) (KORBEL), 1. kolo ženy (HADAČOVÁ)
7:00 JACHTING: Laser muži - závěrečná, 11. rozjížďka (TRČKA)
8:30 BASKETBAL: čtvrtfinále ženy (dále 10:45, 14:00 a 16:15) (10:15 ČESKO - Austrálie)
9:30 VZPÍRÁNÍ: nad 105 kg muži (ještě 13:00)
10:40 KANOISTIKA - RYCHLOSTNÍ: rozjížďky 500 m - K1 ženy (MRŮZKOVÁ)
11:00 SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ: dvojice, volné sestavy - finále (BERNARDOVÁ-DUFKOVÁ)
11:30 CYKLISTIKA: bodovací závod dvojic muži - finále (KAŇKOVSKÝ-KADLEC)
12:00 SPORTOVNÍ GYMNASTIKA: finále na nářadích - bradla muži, kladina ženy (12:45), hrazda muži (13:30)
12:00 KANOISTIKA - RYCHLOSTNÍ: rozjížďky K2 ženy (MRŮZKOVÁ, BLAHOVÁ)
12:30 CYKLISTIKA: sprint ženy - finále
12:40 CYKLISTIKA: sprint muži - finále
13:10 ATLETIKA: výška muži - finále (BÁBA, JANKŮ)
14:40 ATLETIKA: 200 m muži - semifinále
15:05 ATLETIKA: 400 m muži - semifinále
15:10 ATLETIKA: disk muži - finále
15:30 ATLETIKA: 110 m př. muži - čtvrtfinále (SVOBODA)
15:55 ATLETIKA: 400 m ženy - finále
16:15 ATLETIKA: 100 m př. ženy - finále
16:35 ATLETIKA: 1500 m muži - finále
20. srpna 3:00 CYKLISTIKA: BMX muži a ženy - rozjížďky, BMX muži - 1. a 2. čtvrtfinále (PROKOP, HORÁKOVÁ)
4:00 PLAVÁNÍ - DÁLKOVÉ: 10 km ženy (PECHANOVÁ)
4:00 STOLNÍ TENIS: 2. kolo muži (KORBEL), 2. a 3. kolo ženy (12:00) (HADAČOVÁ)
8:30 BASKETBAL: 8:30 (dále 10:45, 14:00 a 16:15) čtvrtfinále muži
13:00 ATLETIKA: 800 m muži - rozběhy (HOLUŠA)
13:10 ATLETIKA: kladivo ženy - finále (LEDVINOVÁ)
14:40 ATLETIKA: tyč muži - kvalifikace (KUDLIČKA, JANÁČEK)
15:55 ATLETIKA: 110 m př. muži - semifinále (SVOBODA)
16:20 ATLETIKA: 200 m muži - finále
16:40 ATLETIKA: 400 m př. ženy - finále (HEJNOVÁ)
21.srpna 2:00 MODERNÍ PĚTIBOJ: muži střelba, šerm (4:00), plavání (8:30), parkur (11:00), běh (14:00) (MICHALÍK, SVOBODA)
3:00 ATLETIKA: 20 km chůze ženy (SCHINDLEROVÁ)
3:00 CYKLISTIKA: BMX muži - 3. čtvrtfinále, semifinále a finále, BMX ženy - semifinále a finále ( HORÁKOVÁ)
3:10 ATLETIKA: oštěp muži - kvalifikace (ještě 4:40) (VESELÝ)
3:15 ATLETIKA: 100 m muži desetiboj (ŠEBRLE)
3:50 ATLETIKA: výška ženy - kvalifikace (DUBNOVÁ, STRAKOVÁ)
4:00 PLAVÁNÍ - DÁLKOVÉ: 10 km muži (VÍTEK)
4:00 STOLNÍ TENIS: 3. a 4. kolo muži, 4. kolo a čtvrtfinále ženy (12:00)
4:20 ATLETIKA: dálka muži desetiboj (ŠEBRLE)
5:00 VOLEJBAL - PLÁŽOVÝ: finále ženy
5:00 FOTBAL: finále ženy
6:10 ATLETIKA: koule muži desetiboj (ŠEBRLE)
10:20 KANOISTIKA - RYCHLOSTNÍ: semifinále 500 m - K1 ženy
11:00 SOFTBAL: finále ženy
12:00 KANOISTIKA - RYCHLOSTNÍ: semifinále 500 m - K2 ženy (MRŮZKOVÁ, BLAHOVÁ)
12:20 VODNÍ PÖLO: finále ženy
13:10 ATLETIKA: výška muži desetiboj (ŠEBRLE)
13:20 ATLETIKA: oštěp ženy - finále (ŠPOTÁKOVÁ)
13:30 ATLETIKA: 800 m muži - semifinále
14:00 BASKETBAL: semifinále ženy (dále 16:15)
14:15 ATLETIKA: trojskok muži - finále
14:55 ATLETIKA: 400 m muži - finále
15:15 ATLETIKA: 200 m ženy - finále
15:35 ATLETIKA: 400 m muži desetiboj (ŠEBRLE)
16:10 ATLETIKA: 110 m př. muži - finále
22.srpna 1:30 ATLETIKA: 50 km chůze muži (BÍLEK)
2:30 MODERNÍ PĚTIBOJ: ženy střelba, šerm (4:00), plavání (8:30), parkur (11:00), běh (14:00) (GROLICHOVÁ)
3:00 ATLETIKA: 110 m př. muži desetiboj (ŠEBRLE)
4:00 STOLNÍ TENIS: semifinále ženy, o 3. místo a finále (13:30)
4:05 ATLETIKA: disk muži desetiboj (ještě 5:25) (ŠEBRLE)
5:00 VOLEJBAL - PLÁŽOVÝ: finále muži
7:00 ATLETIKA: tyč muži desetiboj (ŠEBRLE)
7:30 STOLNÍ TENIS: čtvrtfinále muži (KORBEL)
9:00 CYKLISTIKA: horská kola ženy (HUŘÍKOVÁ)
13:00 ATLETIKA: oštěp muži desetiboj (ještě 14:20) (ŠEBRLE)
13:20 ATLETIKA: dálka ženy - finále
13:55 ATLETIKA: tyč muži - finále (KUDLIČKA)
14:00 BASKETBAL: semifinále mužů (dále 16:15)
14:30 POZEMNÍ HOKEJ: finále ženy
14:40 ATLETIKA: 5000 m ženy - finále
15:15 ATLETIKA: 4x100 m ženy - finále
15:45 ATLETIKA: 1500 m muži desetiboj (ŠEBRLE)
16:10 ATLETIKA: 4x100 m muži - finále
23.srpna 6:00 FOTBAL: finále muži
4:00 STOLNÍ TENIS: semifinále muži, o 3. místo a finále muži (13:30)
9:00 CYKLISTIKA: horská kola muži (KULHAVÝ)
9:45 HÁZENÁ: finále ženy
10:20 finále 500 m - K1 ženy
11:20 KANOISTIKA - RYCHLOSTNÍ: finále 500 m - K2 ženy (MRŮZKOVÁ, BLAHOVÁ)
12:00 BASEBALL: finále muži
13:00 BOX: finále
13:00 ATLETIKA: oštěp muži - finále (VESELÝ)
13:10 ATLETIKA: výška ženy - finále (DUBNOVÁ, STRAKOVÁ)
13:30 BASKETBAL: o 3. místo ženy
13:30 ATLETIKA: 800 m muži - finále
13:30 ATLETIKA: 1500 m ženy - finále
14:00 VOLEJBAL: finále ženy
14:10 ATLETIKA: 5000 m muži - finále
14:30 POZEMNÍ HOKEJ: finále muži
15:05 ATLETIKA: 4x400 m ženy - finále
15:15 ATLETIKA: 4x400 m muži - finále
16:00 BASKETBAL: finále ženy
24. srpna 1:30 ATLETIKA: maraton muži
6:00 VOLEJBAL: finále muži
6:00 BASKETBAL: muži o 3. místo
7:30 BOX: finále
8:30 BASKETBAL: muži finále
9:40

5.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Postrach Vysočiny: Žena zničila desítky aut a zapálila volejbalové kabiny

Havlíčkův Brod – Bývalou řidičku kamionu a uklízečku Bohumilu Šustrovou ze Ždírce nad Doubravou poslal v úterý Okresní soud v Havlíčkově Brodě na devět měsíců do vězení, a to za podpálení kabin havlíčkobrodským sportovcům.

Týden fungování EET: 18,1 milionu účtenek a 700 udání

Praha - Restauratéři a hoteliéři odeslali do systému EET do dnešních 19:00, tedy za skoro týden fungování evidence tržeb, zhruba 18,1 milionu účtenek. Zároveň finanční správa už eviduje 706 oznámení o nevydání účtenky. Informovala o tom mluvčí Finanční správy Petra Petlachová. Systém podle ní běží plynule a bez problémů.

Sněmovna schválila státní rozpočet, schodek má klesnout na 60 miliard korun

Praha - Sněmovna schválila státní rozpočet na příští rok. Schválený schodek má proti tomu letošnímu klesnout o deset miliard na 60 miliard korun, ministr financí Andrej Babiš (ANO) ale dnes před poslanci vyjádřil přesvědčení, že výsledek bude lepší. Jde už o třetí státní rozpočet současné koaliční vlády. Sněmovna podpořila jen ty přesuny peněz v návrhu státního rozpočtu na příští rok, s nimiž souhlasil Babiš. Opozice neuspěla ani s jedním požadavkem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies