VYBERTE SI REGION

Fakulty VŠB-TUO ocenili přední zaměstnavatelé

Strojní fakulta Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava (VŠB-TUO) je zaměstnavateli považována za třetí nejlepší v České republice.

8.12.2014
SDÍLEJ:

Aula Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Ilustrační foto.Foto: Deník/Lukáš Kaboň

„Přední zaměstnavatelé vybrali v hlasování školy z České republiky s nejkvalitnější přípravou absolventů na zaměstnání. V rámci prvního ročníku soutěže s názvem Doporučeno zaměstnavateli mají v očích firem největší prestiž ČVUT v Praze, Vysoké učení technické v Brně a VŠB-TUO," uvedla mluvčí univerzity Klára Janoušková s tím, že mezi nejlepšími byla ještě na devátém místě Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství VŠB-TUO.

Organizátorem a vyhlašovatelem ocenění je Klub zaměstnavatelů ve spolupráci s webem Kampomaturite.cz. Ředitel Klubu zaměstnavatelů Pavel Hulák k prvnímu ročníku doplnil, že značka Doporučeno zaměstnavateli pomůže uchazečům o studium a jejich rodičům v orientaci, kde získat kvalitní vzdělání s vysokou pravděpodobností dobrého zaměstnání.

„Kromě toho je také projektem podporujícím orientaci na správné obory a přispívajícím ke zlepšení komunikace mezi školami, jejich zřizovateli a firmami, kterým stále chybí vhodní kandidáti na celou řadu profesí," řekl Pavel Hulák. 

Autor: Martina Koziolová

8.12.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Hospodští mají z EET strach. Lídři se v debatě zamýšleli, zda oprávněně

Praha /VIDEO/ - Dalším důležitým tématem předvolební debaty lídrů byla problematika zavedení EET. Hospodští si totiž stěžují, že EET a potenciální, plošný zákaz kouření jim pořádně zkomplikují podnikání. Jak se k této otázce postavili jednotliví představitelé politických stran a jakou protiváhu mohou hospodským nabídnout? 

Moskva: Americký letoun zabil v Iráku někdejšího šampiona v zápase

Moskva – Někdejší mistr Evropy v zápase ve volném stylu Čamsulvar Čamsulvarajev přišel o život při útoku amerického bezpilotního letounu v Iráku. Stroj zaútočil na území, které má pod kontrolou teroristická organizace Islámský stát (IS), informovala dnes ruská média. Podle nich se Čamsulvarajev podílel na verbování a výcviku nových členů pro IS.

Soud zrušil pokutu pro Bradáčovou za zveřejnění platů zaměstnanců

Praha – Soud zrušil rozhodnutí Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ), který uložil pražskému vrchnímu státnímu zastupitelství pokutu ve výši 100.000 korun za plošné zveřejnění platů jeho zaměstnanců. Úřad se bude muset věcí znovu zabývat. Na rozsudek upozornila Česká televize, pražský městský soud rozhodnutí vyvěsil na své infoDesce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies