VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Farmář hledá ženu – poprvé tváří v tvář!

Praha - Moderátorka Laďka Něrgešová bude už počtvrté hledat osamělým farmářům a také jedné farmářce životní partnery. Bude stejně úspěšná jako v předchozích řadách, ve kterých došlo dokonce na svatbu a na potomky? Můžete se o tom přesvědčit sami již v pátek 24. 1. ve 20.15 v premiérovém dílu seznamovací reality show Farmář hledá ženu na Primě!

24.1.2014 1
SDÍLEJ:
Fotogalerie
10 fotografií

Moderátorka Laďka Něrgešová a farmář Petr.Foto: TV Prima

Laďka postupně navštíví pětici farmářů s dopisy a fotkami, podle kterých se rozhodnou, komu dají šanci a s kým se budou chtít seznámit. Uvidíte Josefa, jak si nad fotkou pomlaskne a jakou pikantní poučkou obšťastní Laďku! O Jiřího se bude ucházet i Katarína, účastnice předchozí řady Farmáře – budeme se s ní vídat častěji? Co Zuzany „Soptík", ukáže se snad nakonec, že to byla láska na první pohled? Přijede Petrovi pohledná dívka, ve které pozná matku svých dětí? A jak vypadá Pavlova „panenka"?

Některé z otázek dostanou svou odpověď ještě v tomto díle – po návštěvě listonošky Laďky a volbě nápadníků se všichni farmáři úplně poprvé setkají v romantických kulisách zámku Dětenice tváří v tvář. Petr, Pavel, Josef i Jiří touží každý po jiné partnerce, ale jejich přání mají společné prvky – někdo z nich hledá hodnou ženu, jiný panenku, třetí chce mít krásné děti, čtvrtý chce svou milou učit tančit! Zato pragmatická Zuzana hledá pro sebe a svou tříletou dcerku Elišku oporu.

Zakřiknutého Petra se pokusí jeho vyvolené vyvést z míry dotazem ohledně dětí. Jak bude reagovat? Pavel je vyplašený už od rána, skoro to vypadá, že tolik panenek nikdy neviděl pohromadě. Svým nápadnicím se svěřil, že neumí zabít žádné zvíře, a chtěl vědět, která z nápadnic by dovedla zabít například kuře. Josefova nápadnice Monika se zase předvede jako velká znalkyně přírody a ohromí tím všechny. Za vášnivým tanečníkem Jiřím přijelo dokonce osm nápadnic a vyvedlo ho to z míry natolik, že téměř ztratil řeč.

Petr

Farmář Petr.Devětadvacetiletý Petr si před lety s přítelkyní pořídil statek a miminko. Přítelkyně si ale našla někoho jiného. „Partnerce nabízím kromě společné práce třeba i výlety, a mohli bychom spolu mít děti. Budu šťastný, že ji mám a dám jí to rozhodně najevo!"

Petr zatím ještě bydlí s bývalou přítelkyní na jejich statku, který si před třemi roky pořídili, ale nyní plánují jeho prodej. Petr má část hospodářství i u svých rodičů, kde také může bydlet. V budoucnu by chov na farmě rozšířil například o pštrosy. Pokud by partnerka chtěla, koupil by jí koně.

Citově založená žena, která bude Petra velice milovat. Také by měla mít vyřešenou minulost a klidnou povahu se smyslem pro humor. Občas musí být tolerantní k Petrovým náladám a k faktu, že se někdy urazí a vznikne zbytečná hádka. Tudíž ideální žena pro Petra bude ta, která má v sobě harmonii a klid, a přesto je určitým způsobem nedostupná. Petrova partnerka by měla být prý přiměřeně pracovitá a měla by umět vařit.

Podle svých slov je prý Petr paličatý, resp. cílevědomý. Je romantický, nepreferuje vyhraněný typ ženy. Chce partnerku, se kterou se na sebe budou těšit, podnikat výlety, mít spolu další děti a radovat se ze společného života.

Josef

Farmář Josef.Čtyřiapadesátiletý Josef má hospodu, penzion, pilu, několik domů a srubů. Původně vyučený klempíř přesedlal na hospodaření. Hledá ženu do padesáti let. Na postavě a zjevu mu tolik nezáleží, měla by ale být hodná. Nechce ženu zaměstnat na farmě – když by pomáhala, tak by pomáhala. Hledá ženu, aby už nebyl sám. Z bývalého manželství má dvě dcery a syna, je už dědečkem. Po třicetiletém manželství se se ženou rozešel.

K Josefovi se hodí žena, která nebude mít majetnické sklony a ponechá mu určitou volnost. Měla by být přátelská a citově založená. Také by ho měla fyzicky přitahovat. Podle Josefa se s ním partnerka bude mít dobře.

Josef hrál zamlada první hokejovou ligu a boxoval, rád chodí do přírody a zpívá. Rád si zahraje na kytaru a také jezdí na kole.

Pavel

Farmář Pavel.Sedmatřicetiletý Pavel má velké plány, ale ví, že k jejich realizaci potřebuje čas. Na farmě má koníky, ovce, husy, kachny a želvy – ty mu zůstaly z paneláku. Hledá především spřízněnou duši, které nebude vadit jeho láska ke zvířatům. A protože on sám je štíhlý, neměla by být partnerka moc při těle. A věk? Může být i starší než on. Ani děti nejsou překážkou. "Jsem tak hodnej, až jsem blbej," říká o sobě. Zároveň je svůj a nenechá se měnit. "Nabízím společné budování hnízda a srdce jednoho z posledních romantiků," říká Pavel.

Pavel je ženatý, ale rozvádí se. Je veliký svéráz a potřebuje vedle sebe ženu, která ho pochopí, ocení jeho upřímnost a pochopí jeho občasnou potřebu být sám. Také by měla mít pozitivní pohled na svět a být přátelská. Pavel potřebuje ženu, s kterou se bude často smát a radovat ze života, a která by uměla řešit hlavně ty důležité věci, co život přináší.

Ideální žena: Jeho vysněná panenka by měla mít porozumění pro jeho sen – mít pořádnou farmu. Měla by umět vařit, protože on to neumí. A měla by být štíhlá, protože Pavel sám je hubený, a mít řidičák. Pavel je veliký romantik, je svůj a prý vždy bude – nechce se měnit, třeba vždycky bude kydat v džínách. Podle svých slov je hodný, věci řeší v klidu, máloco ho rozčílí. Pavlova „vysněná panenka" musí chápat především Pavlův sen – mít pořádnou farmu. Pavel nabízí lásku, je pozorný a nezapomíná ženě nosit květiny. Jeho partnerka dostane srdce jednoho z posledních romantiků.

Zuzana

Farmářka Zuzana.Devětadvacetiletá chovatelka koní Zuzana hledá staršího charismatického muže, ve kterém by našla oporu. Měl by být hodný a pravdomluvný, protože Zuzana nesnáší lež. Minulost má Zuzana uzavřenou, přítomnost si představuje s novou láskou. Má ráda koně, vybudovala dokonce jakýsi koňský domov důchodců pro přestárlé koně. Má také tříletou dceru Elišku, už tři roky s ní žije sama.

Muž, který se hodí k Zuzaně, by měl mít dostatek sil a energie a taky vědět, co chce, pokud jde o rodinu a rodinné zázemí. Měl by to být vzhledem i povahou opravdový muž, který dokončí, co začne – dotahuje věci do konce. Vždy by měl být schopen vidět i jinou možnost, ne jen jedinou cestu. Trpělivost a pracovitost by měly být jeho další důležité vlastnosti.

Ideální muž: Ráda by našla staršího charismatického muže, který by ji měl rád, toleroval by její práci. Budoucí partner by měl být vyšší (Zuzka měří 176 cm), starší než ona, s vyřešenou minulostí a fungujícími vztahy ve vlastní rodině. Vlastní děti nejsou překážkou. Zuzka potřebuje akčního muže, protože nemá ráda nudu a stereotyp.

Jiří

Farmář Jiří.Dvaapadesátiletý Jiří žije na Jindřichohradecku, je už deset let rozvedený, má plnoletého syna, který za ním pravidelně jezdí – mají spolu hezký vztah. Ke své bývalé ženě se určitě nevrátí, minulost má vyřešenou. Hledá ženu, která má ráda přírodu a bavil by ji život na vesnici. Spojit by je mohla i láska k tanci, ale není to podmínkou, jen jakési body navíc. Další taneční sezonu by rád absolvoval se svou novou přítelkyní. Do hospody nechodí, pivo nepije. Jeho nová láska by měla být v kondici, stejně jako je on.

K Jiřímu se hodí partnerka, která bude upřímná a pravdomluvná. Měla by vědět, co v životě chce a za tím si jít. Neměla by se dlouho rozhodovat a neměla by se bát překonávat překážky. Také by měla být optimisticky naladěná a věřit, že každá překážka se dá překonat a životní úkol zdárně dokončit.

Než našel tuhle úžasnou farmu na absolutní samotě, žil u rodičů. Studoval filozofii, lesnické inženýrství, chov koní a jezdectví. Po neúspěchu v podnikání se rozhodl, že od základů změní svůj život, a protože ho bavilo jezdit na koni, pořídil si jezdecký areál. Podle starých technologií si vybudoval velkorysý dům, momentálně upravuje okolí stájí a jízdárnu. Má dvanáct koní, z toho tři patří klientům a tři pronajal. Kromě ustájení koní bude nabízet cvičení koní, jezdecké kurzy a další služby spojené s jezdectvím. Vedle své farmy se stará o lesy jiných majitelů, práce v lese ho baví a naplňuje.

Ideální žena: Především by měla mít ráda život na vesnici a měla by vědět, že to není pohádka, ale docela tvrdá realita. Měla by být klidnější. Věk mezi 40–50 lety. Může být i boubelka. „Nejdřív se podívám na oči a na výraz. Tam vznikne to první propojení. Rád bych, aby ji bavila příroda, zvířata, květiny a abych ji bavil já. Já mohu nabídnout oporu, život ve zdravém prostředí, zázemí, lásku. Když by uměla tancovat, bylo by to jen dobře. Pokud bude tancovat špatně, tak ji to naučím," říká Jiří. Partnerka Jiřího by měla být pracovitá, měla by mít ráda zahrádku, květinky, přírodu a zvířata, a hlavně také jeho. Jiří nabízí své partnerce oporu, život ve zdravím prostředí, v klidu. A nabízí jí také lásku.

Autor: Redakce

24.1.2014 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Chystá se bič na soukromé lékaře

Politolog Jan Kubáček.
3

Politolog Kubáček: Voličům hromadění postů vadí čím dál méně

EET? Prázdné výlohy a strach

Po restauracích, barech a hotelech, které už mají za sebou skoro tři měsíce zkušeností, míří elektronická evidence tržeb (EET) do dalších provozoven. Od začátku letošního března čeká živnostníky podnikající v maloobchodě i velkoobchodě. Někteří jsou už teď dokonale připraveni, jiní podlehli strachu a s podnikáním raději končí.

AKTUALIZUJEME

U Říčan našli mrtvého muže, nález zkomplikoval dopravu

U frekventované Říčanské ulice byl dnes ráno nalezen mrtvý muž. Podle předběžných informací nešlo o cizí zavinění, řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa. Vyšetřovatelé na místě postavili plentu a policisté řídili kyvadlově provoz. Kolony se rychle vytvořily i na objízdných trasách.

Trump vs. média. Podle novináře americký prezident překročil hranici

Prezident Spojených států Donald Trump označením médií za nepřítele lidu podle komentátora a moderátora americké zpravodajské televize Fox News Chrise Wallaceho zašel v kritice tisku příliš daleko. Wallace poznamenal, že s novináři se potýkali všichni američtí prezidenti, ale nový šéf Bílého domu překročil hranici.

AUTOMIX.CZ

Nejhezčí moderní Škoda ohromila před 15 lety svět. Do výroby se přesto nedostala

Před 15 lety se české automobilce Škoda podařilo dokonale ohromit svět. Na březnovém autosalonu v Ženevě totiž tehdy představila koncept Tudor, velké kupé, které mnozí považují za nejpohlednější auto, jaké v moderní éře značky vzniklo. Ani úspěch studie ale nestačil k zahájení sériové výroby.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies