Pěti body za čtyři branky a jednu asistencí se podílel na kanonádě Vítkovic Mark Bräuer, hattrick zaznamenal také Jan Šebesta. Střešovice vyhrály v Kladně 8:3 i díky čtyřem bodům za dvě trefy a stejný počet asistencí Filipa Ullmanna. Bulldogs Brno zdolali FbŠ Bohemians 5:4, když svým druhým gólem v utkání rozhodl ve 39. minutě David Coufal.

Chodov vedl na Spartě po první třetině 5:1, ale pak povolil. "Z naší strany to byl takový malý festival nezodpovědnosti. Jsme rádi, že nám to lepilo vepředu. Vstřelili jsme devět branek a zvítězili. Ale rozhodně vzniknul zajímavý studijní materiál, kterému se před odjezdem na Champions Cup musíme věnovat," uvedl trenér Chodova David Podhráský.

Úřadující mistr v prvním kole hrál s Bohemians pod širým nebem na Štvanici a duel zůstal za stavu 5:2 v 38. minutě nedohraný. Na Poháru mistrů čeká Pražany ve švédském Boras v pátek čtvrtfinále s norským Greakerem.

Tipsport superliga florbalistů - 2. kolo:

FBC Kladno - Tatran Střešovice 3:8 (0:3, 1:4, 2:1)
Branky: 23. Pertlík, 43. Richtr, 60. Nushart - 3. a 43. Ullmann, 27. a 35. Slavík, 4. Svačinka, 10. J. Svoboda, 32. Meliš, 36. Komárek.

Sparta Praha - Chodov 6:9 (1:5, 3:2, 2:2)
Branky: 3. a 54. Košir, 24. a 40. Jaroš, 40. Marvánek, 55. Ujhelyi - 13. a 47. Chmelíček, 39. a 45. Pražák, 8. M. Vávra, 11. Fiala, 12. Běloch, 19. Dóža z trestného střílení, 36. Strachota.

Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians 5:4 (2:3, 3:1, 0:0)
Branky: 9. a 38. Coufal, 17. J. Bauer, 35. Žižka, 38. Mendrek - 13. Poláček, 16. Šárka, 18. Mandík, 21. Kuncman.

FBC Liberec - 1. SC Vítkovice 5:14 (0:6, 3:3, 2:5)
Branky: 30. a 39. P. Ferdan, 35. Marek, 52. Hůza, 55. Baudish - 9., 15., 17. a 47. Bräuer, 21., 24. a 48. Jan Šebesta, 1. a 55. Švajný, 19. a 44. Hájek, 3. Matejčík, 28. Rýpar, 45. Firda.

1. 1. SC Vítkovice 2 2 0 0 0 19:6 6
2. Mladá Boleslav 2 2 0 0 0 15:7 6
3. Tatran Střešovice 2 2 0 0 0 15:9 6
4. Bulldogs Brno 2 2 0 0 0 12:8 6
5. FBC Ostrava 1 1 0 0 0 10:7 3
6. Chodov 1 1 0 0 0 9:6 3
7. FbŠ Bohemians 1 0 0 0 1 4:5 0
8. Otrokovice 1 0 0 0 1 1:5 0