Do Lince odjížděly olomoucké volejbalistky s vědomím, že pokud se chtějí vyhnout ošidnému zlatému setu, musejí zvítězit. Stejně jako v domácím zápase se jim to povedlo bez ztráty kytičky.

První set, který jak se později ukázalo, nabídl nejvyrovnanější bitvu za celé dva zápasy, šel na konto olomouckých vysokoškolaček v poměru 25:20. Hanačky přitom musely dohánět pětibodovou ztrátu. Pak už ale domácí celek, stejně jako před týdnem v Olomouci, nekladl výraznější odpor.

Olomoucké volejbalistky zvítězily v dalších dvou sadách 25:10 a 25:18 a po 75 minutách hry se mohly radovat z postupu do osmifinále CEV Cupu. Napravily tak loňské nešťastné vyřazení s belgickým Charleroi.

ASKÖ LINEC-STEGG – SK UP OLOMOUC 0:3 (-20, –10, –18)

Rozhodčí: Husjenovičová (Bosna), Michličová (Pol.). Čas: 75 minut. První zápas 0:3, postoupila Olomouc.