Jobánek a Petr vyhráli cyklistickou Starobrno Tour

BRNO - V cyklistické Starobrno Frií Tour zvítězili v závodu horských kol na 55 kilometrů Jan Jobánek z týmu Merida a Martina Němcová z týmu Pell´s Hard Bikers.

8.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Lubomír Stehlík

Silniční závod na 100 kilometrů vyhrál po spurtu čtyřčlenné skupiny Lukáš Petr z Pell´s týmu. Na tři různé tratě se vydalo celkem 850 závodníků i rekreačních cyklistů. Největší zájem byl o závod horských kol na 55 kilometrů, který přilákal 415 startujících.

Postrach Vysočiny: Žena zničila desítky aut a zapálila volejbalové kabiny

Havlíčkův Brod – Bývalou řidičku kamionu a uklízečku Bohumilu Šustrovou ze Ždírce nad Doubravou poslal v úterý Okresní soud v Havlíčkově Brodě na devět měsíců do vězení, a to za podpálení kabin havlíčkobrodským sportovcům.

Týden fungování EET: 18,1 milionu účtenek a 700 udání

Praha - Restauratéři a hoteliéři odeslali do systému EET do dnešních 19:00, tedy za skoro týden fungování evidence tržeb, zhruba 18,1 milionu účtenek. Zároveň finanční správa už eviduje 706 oznámení o nevydání účtenky. Informovala o tom mluvčí Finanční správy Petra Petlachová. Systém podle ní běží plynule a bez problémů.

ANO chce Jermanovou ve vedení Sněmovny nahradit Vondráčkem

Praha - Poslanci ANO do vedení Sněmovny vybrali svého místopředsedu Radka Vondráčka. Měl by nahradit místopředsedkyni dolní komory Jaroslavu Jermanovou, která se rozhodla rezignovat kvůli zvolení středočeskou hejtmankou. O nominaci rozhodli poslanci ANO ve středu večer v tajném hlasování. Informovala o tom mluvčí hnutí Lucie Kubovičová.