Štybar dojel v závodu Superprestige čtvrtý před Bínou

Diegem - Den po vítězství v Bredene obsadil Zdeněk Štybar čtvrté místo v závodu cyklokrosové série Superprestige v Diegemu. Hned za ním skončil Martin Bína. Závod pod umělým osvětlením vyhrál mistr světa Sven Nijs.

29.12.2013

Cyklokrosař Zdeněk Štybar.Foto: ČTK/Pirkl Tomáš

Štybar absolvoval čtvrtý závod během čtyř dnů a předposlední v rámci svého krátkého návratu k cyklokrosu. Naposledy se někdejší dvojnásobný světový šampion představí v terénu na Nový rok v Baalu, pak už se bude připravovat na novou sezonu na silnici.

Slavný Belgičan Nijs vyhrál dnešní závod před svými krajany Tomem Meeusenem a Nielsem Albertem, jenž je v čele hodnocení Superprestige.

Závod cyklokrosové série Superprestige v Diegemu (Belgie):

Muži: 1. Nijs 1:02:41, 2. Meeusen -21, 3. Albert (všichni Belg.) -45, 4. Štybar -1:04, 5. Bína (oba ČR) -1:08, 6. Van der Haar (Niz.) -1:18.

Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Albert 79 b., 2. Nijs 73, 3. Van der Haar 63, …15. Bína 20, 16. Štybar 12, 22. Petruš (ČR) 4.

Ženy: 1. Cantová (Belg.) 37:05, 2. Lechnerová (It.) -8, 3. Andersonová (USA) -10, …7. Havlíková -1:50, 14. Nosková (obě ČR) -3:37.

29.12.2013 VSTUP DO DISKUSE

Postrach Vysočiny: Žena zničila desítky aut a zapálila volejbalové kabiny

Havlíčkův Brod – Bývalou řidičku kamionu a uklízečku Bohumilu Šustrovou ze Ždírce nad Doubravou poslal v úterý Okresní soud v Havlíčkově Brodě na devět měsíců do vězení, a to za podpálení kabin havlíčkobrodským sportovcům.

Týden fungování EET: 18,1 milionu účtenek a 700 udání

Praha - Restauratéři a hoteliéři odeslali do systému EET do dnešních 19:00, tedy za skoro týden fungování evidence tržeb, zhruba 18,1 milionu účtenek. Zároveň finanční správa už eviduje 706 oznámení o nevydání účtenky. Informovala o tom mluvčí Finanční správy Petra Petlachová. Systém podle ní běží plynule a bez problémů.

ANO chce Jermanovou ve vedení Sněmovny nahradit Vondráčkem

Praha - Poslanci ANO do vedení Sněmovny vybrali svého místopředsedu Radka Vondráčka. Měl by nahradit místopředsedkyni dolní komory Jaroslavu Jermanovou, která se rozhodla rezignovat kvůli zvolení středočeskou hejtmankou. O nominaci rozhodli poslanci ANO ve středu večer v tajném hlasování. Informovala o tom mluvčí hnutí Lucie Kubovičová.