Jistou čtvrtfinálovou dvojici už před časem vytvořil lídr ligy USK Praha se Slovankou, vítěz skupiny A2 VŠ Praha bude hrát s čtvrtým Trutnovem.

Basketbalistky Imosu Brno deklasovaly Trutnov 117:56 a dokonale jim tak vyšla odplata za prohru v posledním vzájemném duelu. "Pro naše hráčky to byla motivace. Výsledek nechci přeceňovat, zápas jsme hlavně brali jako přípravu na sobotní utkání s USK Praha," řekl trenér vítězek Jan Bobrovský.

Brněnský kouč byl spokojen s výkonem týmu hlavně v prvním poločase, jeho svěřenkyně od počátku drtily soupeřky přesnou střelbou. Výsledkem byl bleskový náskok 20:2, poločas vyhrály Brňanky 70:21. Třicet bodů nastřílela Farhiya Abdiová.

Zvítězily také hráčky USK Praha, třebaže se v Hradci Králové dlouho hledaly. Domácí celek prohrával po 30 minutách jen o pět bodů, nakonec favoritkám podlehl 69:81.