VYBERTE SI REGION

Kam o víkendu v Praze za sportem?

Praha - Nadcházející víkend slibuje teplé a slunečné počasí. Plánujete ho strávit na nějaké sportovní akci, ale nevíte, jakou si vybrat? Podívejte se na náš podrobný přehled víkendových sportů na území metropole a určitě si vyberete!

9.9.2016
SDÍLEJ:

Fanoušci. Ilustrační foto. Foto: DENÍK/ Martin Divíšek

PÁTEK 9. září

FUTSAL
Extraliga mužů: 20.00 Sparta Praha - Gardenline Litoměřice (v Radotíně, U Starého stadionu, Praha 5), Slavia Praha - Mados Hradec Králové (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

LEDNÍ HOKEJ
Extraliga juniorů: 17.30 Sparta Praha - Motor České Budějovice (Tipsport arena v Holešovicích, Praha 7)
Extraliga staršího dorostu: 15.00 Letci Letňany - Piráti Chomutov (Ice arena, Tupolevova, Praha 9), 18.00 Slavia Praha - Sparta Praha (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

SQUASH
Mistrovství Evropy mužů a žen: boje ve skupinách a play off, sportovní centrum Hector (Malešická 665, Praha 10) a hotel Stepp (Malletova 4, Praha 9), 10.00 - 20.00. Více na www.czechsquash.cz

STOLNÍ TENIS
Extraliga mužů: 18.00 TTC Elizza Praha - Sokol PP Hradec Králové 2 (Brandlova 21, Praha 4)

SOBOTA 10. září

AMERICKÝ FOTBAL
1. liga juniorů: 14.00 Prague Lions - Pardubice Stallions (Bruslařská, Praha 10)

ATLETIKA
Birell Grand Prix Praha: 21. ročník běhu večerní Prahou na 10 km. Start (19.30) a cíl Náměstí Republiky (Praha 1)
Běh Pivního sanatoria: 11. ročník běhu terénem na 3.2 km, prezentace od 10.00 v restauraci Pivní sanatorium (Radotín, Praha 5), start od 11.00 v ulici Na Řiháku (200m od místa prezentace)
Běh babím létem: 12. ročník běhu terénem na 200 až 700 m. Prezentace (9.30) a start (10.30) v Havírně (Divoká Šárka, Praha 6)

LEDNÍ HOKEJ
Přípravný zápas: 16.30 Česká republika - Rusko, O2 arena (Českomoravská, Praha 9)
Extraliga juniorů: 16.00 Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové (Tipsport arena v Holešovicích, Praha 7)
Extraliga staršího dorostu: 12.30 Sparta Praha - Škoda Plzeň (Tipsport arena v Holešovicích, Praha 7), 15.30 Letci Letňany - Verva Litvínov (Ice arena, Tupolevova, Praha 9)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Mary Kay: závěrečný turnaj mixů, Beachklub Pankrác (Horáčkova, Praha 4), od 9.00

POZEMNÍ HOKEJ
Extraliga žen: 13.00 HC 1946 Praga - HC Mnichovice (Zelený pruh 50, Praha 4)
Extraliga mužů: 16.00 HC Bohemians - HC 1946 Praha (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

RAGBY
Extraliga mužů: 14.00 Slavia Praha - Mountfield Říčany (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)

SOFTBAL
Extraliga žen, play off: 15.00 SaBat Praha - Tempo Praha (Povltavská, Praha 7)
Extraliga žen, o 7. místo: 17.00 Storms Řepy - Chemie Kotlářka (Na Kotlářce 1, Praha 6)
Extraliga mužů, play off: 11.00 Eagles Praha - Tempo Praha (Eagles park v Krči, Pálkařská 223, Praha 4)

SQUASH
Mistrovství Evropy mužů a žen: finálové boje, hotel Stepp (Malletova 4, Praha 9), od 12.00, více na www.czechsquash.cz

STOLNÍ TENIS
Extraliga mužů: 10.30 TTC Elizza Praha - TJ Sokl Pražské Předměstí HK 2 (Brandlova 21, Praha 4), 15.00 KT Praha - DTJ Hradec Králové (Sportovní 1380, Praha 10)

NEDĚLE 11. září

AMERICKÝ FOTBAL
2. liga juniorů: 12.00 Prague Mustangs - Liberec Titans, na Motorletu (Butovická, Praha 5)
Ženská liga: 15.30 Prague Harpies - Prague Black Panthers, na Motorletu (Butovická, Praha 5)

BOWLING
BLSP turnaj: Squash bowling centrum Chodov (K Horkám 2284/1, Praha 4)

DOSTIHY
XIII. den metropolitní sezony, Dostihový den Elektrizace železnic Praha: dostihové závodiště Conseq park ve Velké Chuchli (Radotínská 69, Praha 5). Program dne: 13.00 Cena společnosti Českomoravská železniční doprava, 13.25 Cena společnosti Signalbau, 14.00 95. Svatováclavská cena společnosti Sudop Brno, 14.35 10. Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, 15.15 Cena společnosti KK - Provoz a opravy lokomotiv, 15.50 Cena společnosti Chládek a Tintěra Pardubice, 16.25 Cena společnosti AŽD Praha, 17.00 Cena společnosti Sudop Praha

HÁZENÁ
Pohár EHF mužů: 19.00 Dukla Praha - KH Besa Famiglia (Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)
Český pohár žen, 1. kolo: 18.00 Tatran Střešovice - HK České Budějovice (Sibeliova 368, Praha 6)

HOKEJBAL
Extraliga mladšího dorostu: 11.30 HC Kert park Praha - Buldoci Stříbro (Kolovečská, Praha 5)

LEDNÍ HOKEJ
Extraliga mladšího dorostu: 12.45 HC Kobra Praha - PZ Kladno (Mikuleckého 1584, Praha 4)

NOHEJBAL
2. liga mužů: 10.00 TJ Pankrác - NK Janovice (Lomnického 1, Praha 4)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Mary Kay: závěrečný turnaj mužů a žen, Beachklub Pankrác (Horáčkova, Praha 4), od 9.00

SOFTBAL
Extraliga žen, play off: 14.00 a 16.00 Tempo Praha - SaBaT Praha (Zelenkova 3, Praha 4)
Extraliga žen, o 7. místo: 10.30 Storms Řepy - Chemie Kotlářka (Na Kotlářce 1, Praha 6)
Extraliga mužů, play off: 10.00 a 12.00 Tempo Praha - Eagles Praha (Zelenkova 3, Praha 4)
Extraliga mužů, o 7. místo: 14.00 SC Radotín - Painbusters Most (U Starého stadionu, Praha 5)

STOLNÍ TENIS
Extraliga mužů: 10.00 KT Praha - TTC Ostrava (Sportovní 1380, Praha 10)

Kam v Praze za fotbalemSOBOTA 10. září
1. liga: 15.00 Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
ČFL: 10.15 Loko Vltavín - MFK Chrudim, Slavoj Vyšehrad - FK Králův Dvůr

Divize, skupina A: 10.15 Motorlet Praha - SK Jankov
Přebor Prahy: 10.15 ČAFC Praha - Motorlet Praha B, 10.30 SK Union Vršovice - SK Horní Měcholupy, FK Dukla Jižní Město - FK Újezd nad Lesy, FC Háje Jižní Město - SK Zbraslav, 14.30 Sokol Královice - SK Třeboradice

1. A třída, skupina A: 10.30 TJ Praga - SK Viktoria Štěrboholy, 10.45 Union Strašnice - Sokol Troja, 17.00 Sokol Dolní Počernice - FK Újezd nad Lesy B, Čechie Uhříněves - Čechie Dubeč
1. A třída, skupina B: 10.15 Slavoj Podolí - Slovan Bohnice, SK Libuš - ČAFC Praha B, 13.00 Tempo Praha - Sokol Lipence, 15.00 FK Zlíchov 1914 - SK Modřany, 17.00 1999 Praha - SK Újezd Praha 4
1. B třída, skupina A: 14.00 Loko Vltavín B - Slavoj Podolí B, 17.00 Slavia Malešice - Sokol Řepy, Sokol Nebušice - TJ SK Satalice, FK Řeporyje - FC Přední Kopanina B, SK Střešovice 1911 B - Aritma Praha B
1. B třída, skupina B: 10.30 TJ Avia Čakovice - SC Xaverov Horní Počernice, 17.00 SK Ďáblice B - Tempo Praha B
2. třída, skupina A: 10.30 Sokol Řepy B – SK Střešovice 1911 C, 14.30 SK Modřany – Sokol Lipence B, 17.00 Sokol Lochkov – Sokol Nebušice B, AFK Slivenec B – Sokol Stodůlky C
2. třída, skupina B: 10.15 SK Dolní Měcholupy – Sokol Vinoř, 10.30 Sokol Dolní Počernice C – Slavoj Koloděje, Slovan Bohnice B – Sokol Běchovice, 17.00 TJ SK Satalice B – Union Žižkov
2. třída, skupina D: 10.15 TJ Kyje Praha 14 B – AFK Olympie Šeberov, 10.30 SK Hostivař B – TJ Junior Praha, 17.00 TJ JM Chodov B – Slovan Kunratice B
3. třída, skupina A: 17.00 Slavoj Suchdol B – TJ Praga C, TJ Točná – FC Miškovice B
3. třída, skupina B: 10.00 Ambass0adors FC Praha – SK Újezd Praha 4 B, 10.30 AFK Záběhlice – FC King,
17.00 AFK Olympia Šeberov B – Sokol Dolní Počernice C
1. liga staršího dorostu U19: 11.00 Slavia Praha – FC Hradec Králové
Přebor Prahy staršího dorostu: 13.30 Union Vršovice – Admira Praha, 14.30 SK Střešovice 1911 – Dukla Praha B
Přebor Prahy mladšího dorostu: 17.00 Sokol Kolovraty – SK Střešovice 1911

NEDĚLE 11. září

1. liga: 15.00 Bohemians Praha 1905 - Zbrojovka Brno
FNL: 10.15 Viktoria Žižkov - Baník Sokolov

Divize, skupina B: 10.15 FK Meteor Praha VIII - FC Chomutov
Přebor Prahy: 17.00 Sokol Cholupice - SK Uhelné sklady Praha, ABC Braník - FC Zličín, SK Ďáblice - Admira Praha B

1. A třída, skupina A: 17.00 TJ Kyje Praha 14 - SK Dolní Chabry, SK Hostivař - Slavoj Vyšehrad B, TJ Březiněves - Slovan Kunratice
1. A třída, skupina B: 10.30 SC Radotín - Sokol Stodůlky, 17.00 AFK Slivenec - SK Střešovice 1911
1. B třída, skupina A: 17.00 Sokol Stodůlky B - FC Miškovice, SK Zbraslav B - FC Zličín B
1. B třída, skupina B: 10.30 SK Gordic Praha Kačerov - Sokol Benice, 17.00 SK Třeboradice B - TJ JM Chodov, Union Vršovice B - ČZU Praha, Sokol Kolovraty - Spartak Kbely, FC Háje Jižní Město B - ABC Braník B
2. třída, skupina A: 17.00 SC Radotín B – Sokol Bílá Hora
2. třída, skupina B: 17.00 Sokol Troja B – TJ Praga B
2. třída, skupina C: 14.00 PSK Olymp Praha – Partisan Prague F.C., 17.00 Sokol Písnice – Sparta Krč, Sokol Lysolaje – FK Zlíchov 1914 B, ST FJFI ČVUT – Čechie Smíchov, Sparta Košíře – Slavoj Suchdol
2. třída, skupina D: 14.30 Čechie Dubeč B – Sokol Kolovraty B, 17.00 SK Viktoria Štěrboholy B – FK Klánovice
3. třída, skupina A: 17.00 SK Praha 4 – Sokol Bílá Hora B, TJ Spoje Praha – FK Řeporyje B, SK Advokát Praha – Čechie Smíchov B
Juniorská liga: 10.15 Slavia Praha - FK Teplice (na Xaverově)
Česká liga dorostu U19: 10.00 Bohemians Praha 1905 – Dukla Praha, 17.00 Slavia Praha B – Viktoria Žižkov
Česká liga dorostu U17 a U16: 10.00 (starší) a 12.15 (mladší) Viktoria Žižkov – Admira Praha, Motorlet Praha – Baník Most, 11.00 a 13.00 FK Meteor Praha VIII – FK Teplice
Přebor Prahy staršího dorostu: 9.00 ABC Braník – FC Háje Jižní Město, 10.00 Slavoj Vyšehrad – SK Zbraslav, 11.00 FC Zličín – FA Praha, 17.00 Loko Vltavín – Tempo Praha, Motorlet Praha C – Aritma Praha
Přebor Prahy mladšího dorostu: 13.00 Aritma Praha – Union Vršovice, 13.15 FC Zličín – SK Libuš, 14.30 Loko Vltavín – FA Praha, 14.45 Motorlet Praha C – FC Háje Jižní Město, 17.00 Tempo Praha – ABC Braník
1. liga žen: 15.00 Sparta Praha – Dukla Praha (na Strahově)

Čtěte také: Futsalová liga je tu. Chrudim chce třináctý titul, pražská „S" medaili

Autor: Michal Káva

9.9.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

Babiš: Jsem manažer obyvatel této země a mám co nabídnout

Spuštění první fáze EET i snahy o zavedení různých výjimek udaly tón veřejné debatě končícího týdne. Kromě toho byl přijat zákon o střetu zájmů, který bude mít pro Andreje Babiše dalekosáhlé důsledky. Není divu, že během rozhovoru občas křičel, odbíhal pro různé materiály a maily od občanů, kroutil hlavou, ale také se srdečně smál. I když tvrdí, že je naštvaný, hlavně na Bohuslava Sobotku, evidentně je odhodlaný poprat se o vítězství ve volbách a další čtyři roky vést zemi.  

Martin Svoboda: Za jedovatý alkohol má být potrestán výrobce, ne prodejce

/ROZHOVOR/ Když v září 2012 pacient havířovské nemocnice řekl lékařům, že oslepl po vypití alkoholu, který koupil jeho bratr ve stánku pod náměstím TGM v Havířově-Šumbarku, byl to stánek, kde byl provozní Martin Svoboda a kde šťárou policie, hygieniků a celníků začala metylová kauza, která zasáhla celou republiku a dokonce překročila její hranice.

Muž, který postupně přestává ovládat své nohy a ruce: Chci žít naplno

Pracuje jako právník a každý den několik hodin cvičí, aby kvůli své nemoci neskončil nehybný na lůžku. Bojuje, a přes všechny obtíže s postupující ztrátou hybnosti rukou a nohou, které mu způsobuje nemoc nazvaná Charcot-Marie-Tooth (C-M-T), považuje svůj život za šťastný.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies