71 DENÍKŮ: NAJDĚTE SI SVŮJ
Vyberte si svůj
regionální Deník

Vážený odborářský předsedo Dufku

Ludmila Rakušanová

Ludmila Rakušanová Autor: DENÍK/Martin Divíšek

25.11.2011 23:52

Byl na Vás včera v televizi, jak jste na řečnickém pódiu hřímal proti vládě a korupci, -byť byl houf Vašich stoupenců na tom pražském náměstí značně prořídlý-, docela impozantní pohled.

AUDIO

Sobotník Dufkovi

Podstatně horší to už bylo s poslechem: to, co jste říkal, nebylo totiž nic jiného než stará odborářská odrhovačka. Že by tuhle zemi spasily právě předčasné volby, to snad nemůžete myslet vážně ani omylem. Vždyť kdo by se tady asi tak dostal k moci? Nějací neposkvrnění Marťani?

Řada těch korupčních kauz, které Vaše Asociace samostatných odborů ve své výzvě pranýřuje, má přece své kořeny i v dobách, kdy tady vládla ČSSD. Ať už jde o nákup děsivě předražených Pandurů, tunelování Mostecké uhelné, podivnou privatizaci plzeňské Škodovky nebo vznik elektronických zdravotních knížek a jejich propojení s VZP.

Jistě, když se podíváte na dosavadní bilanci těch našich pravicových „bojovníků s korupcí“, co jsou teď u kormidla, tak to ve srovnání s tím, co voličům naslibovali, fakt není nic moc, to uznávám. Jenže o spoustě potřebných věcí jako je zákon o veřejných zakázkách nebo zákaz anonymních akcí se v parlamentě přece jen už vážně jedná. Jenže v případě předčasných voleb to všechno spadne pod stůl. Tohle chcete?!

Autor: Ludmila Rakušanová

Pošlete odkaz přátelům

Diskuse

že by tuto (tuhle) zemi ...?
moravec 2.12.2011 14:21 195.113.164.*
Vážená paní Rakušanová, pro Vaši informovoanost si dovoluji připomenout, že země máme v našem státě tři a jejich názvy jsou citovány v preambuli Ústavy. Je těžko usuzovat, kterou z těchto tří zemí jste měla na mysli (jinak byste jistě mluvila o státě). Ministr financí sestavuje státní, nikoliv zemský rozpočet a občanství je také státní a ne zemské.
Viktorek
jarek 27.11.2011 19:47 109.164.3.*
Náprstek Viktor - to je takový modrý Šmoula co se po netu toulá,zoufale obhajuje modré straky, křičí: jiní kradou taky!Když se mu předloží fakta, nereaguje, odloží je "ad acta!"
V diskusi je celkem 14 příspěvků, poslední byl vložen 2. 12. 2011, 14:21 vstup do diskuse

CELEBRITY

První rozhovor s Kateřinou Rachůnkovou: S Karlem pořád mluvím

První rozhovor s Kateřinou Rachůnkovou: S Karlem pořád mluvím

Z trojice partnerek českých hokejistů, kteří zahynuli při letecké havárii v Jaroslavli, je prý… celý článek ›

Mahulena Bočanová: Návrat k exmilenci?!

Mahulena Bočanová: Návrat k exmilenci?!

Pořekadlo, že do jedné řeky se dvakrát nevstoupí, pro Mahulenu Bočanovou (45) neplatí. A to doslova! Se… celý článek ›

Paroubková křtila Bordel: A hosté si pochutnali na nahé slečně

Paroubková křtila Bordel: A hosté si pochutnali na nahé slečně

Manželka sexymozku a bývalého premiéra Petra Paroubková (38) představila svůj nový vydavatelský počin,… celý článek ›

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2012, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Sekce vydavatelů internetových titulů UVDT.

Kontakt na redakci. Autoři deníku. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz