Lewis Hamilton se raduje z vítězství ve Velké ceně Maďarska.

Hamilton v Maďarsku dosáhl na rekordní triumf a poprvé kraluje MS

Budapešť - Britský pilot Lewis Hamilton z Mercedesu si připsal rekordní páté vítězství ve Velké ceně Maďarska formule 1 a poprvé v sezoně se dostal do čela mistrovství světa. Úřadující šampion vystřídal na prvním místě německého týmového kolegu Nica Rosberga, jehož dnes porazil téměř o dvě sekundy. Třetí dojel Australan Daniel Ricciardo z Red Bullu.

Kulhavý vyrazí na OH jako pětinásobný český šampion, titul slaví i Průdková

Bedřichov - Jaroslav Kulhavý se měsíc před obhajobou zlata na olympijských hrách stal popáté mistrem republiky v cross country na horských kolech. První titul mezi ženami v Bedřichově vybojovala Barbora Průdková.

To se musí zažít, říká útočník Buchtele o angažmá v Jekatěrinburgu

Plzeň - Na hrudi výrazné A, na zádech nápis ruskou azbukou Věř v sebe. A vše ovládá rázným hlasem hlavní trenér, přecházející nečekaně v řev. Po čerstvě zaledované ploše plzeňské HM Areny se už pár dní prohánějí hokejisté ruského celku Avtomobilist Jekatěrinburg (dříve Sverdlovsk) v rámci tréninkového kempu před startem KHL.

Kateřina Siniaková na turnaji v Bastadu.

Siniaková si na první titul musí počkat, finále v Bastadu prohrála

Bastad - Česká tenistka Kateřina Siniaková na turnaji v Bastadu na první titul na okruhu WTA nedosáhla. V nedělním finále prohrála 5:7 a 1:6 s šestou nasazenou Laurou Siegemundovou z Německa. Čtyřicátá hráčka světového žebříčku se tak dočkala premiérového triumfu.

Tři starty, tři zlaté. Kanoista Fuksa si dojel pro titul i na dvoustovce

Račice - Martin Fuksa vyhrál na mistrovství republiky v rychlostní kanoistice po kilometru a pětistovce také závod singlkanoistů na 200 metrů. S odstupem více než dvou sekund za ním v Račicích dojel na druhém místě Dan Drahokoupil.

Michaela Hrubá.

Skvělé! Výškařka Hrubá je juniorskou mistryní světa, Pejchalová čtvrtá

Bydhošť - Výškařka Michaela Hrubá se stala juniorskou mistryní světa. V Bydhošti zvítězila osmnáctiletá česká olympionička výkonem 191 centimetrů a vylepšila předloňské stříbro z Eugene. Lada Pejchalová překonala 186 cm a obsadila čtvrté místo.

Někdy je výhoda dostat trochu přes nos, řekl po generálce Zlína Páník

Zlín /ROZHOVOR/ - Hodinu musel trenér Bohumil Páník nabádat své svěřence k tomu, aby zabrali a zpřesnili hru. Vyslyšeli jej, a tak fotbalisté Zlína alespoň vyrovnali s Frýdkem-Místkem na 2:2.