včera 22:08

Hokejisté Českých Budějovic vedou první ligu už o šest bodů

Praha - Hokejisté Českých Budějovic navýšili vedení v první hokejové lize už na rozdíl šesti bodů. Zatímco Motor vyhrál na ledě Ústí nad Labem 3:2, druhá Jihlava přetlačila Litoměřice až v prodloužení poměrem 2:1. Třetí místo si upevnilo Kladno díky vítězství 6:3 v Mostě.

včera 20:03

Do 2. kola v Lillehammeru postoupili čtyři Češi, vypadl Koudelka

Lillehammer (Norsko) - Čtyři čeští skokané na lyžích postoupili do druhého kola závodu Světového poháru v Lillehammeru. Nejlepší z nich Jakub Janda je za skok dlouhý 131,5 metru na 11. místě, Vojtěch Štursa je spolu s dalšími dvěma skokany těsně za ním a Lukáši Hlavovi patří 16. příčka.

včera 20:09

Nakládal po návratu do KHL poprvé skóroval

Moskva - Obránce Jakub Nakládal dal svůj první gól po návratu do Kontinentální hokejové ligy, kam zamířil po předčasném konci angažmá v NHL. Ve čtvrtém utkání v dresu Jaroslavle si připsal i jednu asistenci, ale porážce 3:6 na ledě Dynama Moskva nezabránil. Stejnou bilanci zaznamenal útočník Lukáš Radil ze Spartaku Moskva, který podlehl Togliatti 2:3 v prodloužení.

včera 21:42

Motýlkářka Svěcená je na MS v českém rekordu v semifinále

Windsor (Kanada) - Lucie Svěcená postoupila na mistrovství světa v plavání v krátkém bazénu do semifinále závodu na 100 metrů motýlek v českém rekordu 57,91 sekundy. Naopak kraulař Jan Micka se v kanadském Windsoru do finále patnáctistovky neprobil, jeho výkon 14:43,30 stačil pouze na desáté místo.

včera 18:07

Real 35. zápasem v řadě bez porážky překonal klubový rekord

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid 35. soutěžním zápasem v řadě bez porážky překonali klubový rekord ze sezony 1988/89. O výhře 3:2 nad La Coruňou rozhodl v nastavení kapitán Sergio Ramos. "Bílý balet" zvládl napínavý zápas i bez odpočívajících hvězdných hráčů Ronalda, Modriče, Benzemy nebo zraněného Balea a ligu vede dál o šest bodů před Barcelonou.

včera 19:57

Na ledě přistálo přes tisíc plyšáků! Slovan byl lepší, ale s lídrem prohrál

Ústí nad Labem - Hokejový svátek přineslo na ústecký led 33. kolo WSM ligy. Vyrovnávací branka domácích před koncem druhé třetiny navíc odstartovala další ročník plyšákománie.

včera 20:42

Pardubičtí basketbalisté připravili Nymburk o neporazitelnost

Pardubice - Basketbalisté Pardubic připravili mistrovský Nymburk o neporazitelnost v NBL. Na domácí palubovce zvítězili v utkání 15. kola 81:77 a povedlo se jim zopakovat úspěch z minulé sezony, kdy jako jediní získali skalp suveréna české soutěže.