Deník
VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Seriál Fit s Deníkem

Deník ve spolupráci s portálem Fithall.cz připravil seriál o zdravém životním stylu

Jojo efekt se nedostavil, hlásí hrdě Lenka Vágnerová

Určitě si ještě vzpomenete na reality show Fit s Deníkem a na jednu z jejích finalistek Lenku Vágnerovou. Sympatická osmačtyřicetiletá elektromechanička z Dolní Dobrouče dosáhla v konkurenci dalších třinácti soutěžících skvělých výsledků, v hodnocení odborníků byla druhá, v hlasování čtenářů pak obsadila velmi hezké čtvrté místo.

Báčová: Pivní bříško je takovou českou uniformou

Správné informace, náboj a motivace. To jsou podle manažerky serveru Fithall.cz Radky Báčové zásadní věci pro změnu životního stylu. V posledním projektu Fithall reality show pomáhala 14 ženám z celé republiky. Tuto soutěž podporoval i Deník, jehož čtenáři finalistky nominovali.

Božena Vyšatová: Poslední pokus o dietu vyšel

Poté, co se Božena Vyšatová dozvěděla, že je jednou z vítězek reality show Fit s Deníkem, nedokázala skrýt své překvapení, ani fakt, že to je překvapení příjemné.

Eva Matušková: Jsem jako motorová myš

Eva Matušková zdravou životosprávou opravdu žila. Její zanícení ji doma pasovalo na dietologa. Sestra jí často prosila: „Potřebuji poradit, pane Suchánku."

Šéfkuchař: Dietu jsem nedržel. Nemám to zapotřebí

Šéfkuchař Milan Hejda připravuje v Resortu Svatá Kateřina jídlo pro finalistky reality show Fit s Deníkem. Co všechno to obnáší?

Fit s Deníkem: Je rozhodnuto! Vavříny putují do Kostic a do Všerub

Tři měsíce dřiny a odříkání přinesly své plody. Výherkyně reality show Fit s Deníkem Evu Matuškovou a Boženu Vyšatovou teď čeká zasloužená odměna.

Finalistky reality show Fit s Deníkem v roli modelek

Za tři měsíce se můžete dostat do kondice a viditelně zhubnout. Třetí setkání účastnic soutěže Fit s Deníkem je toho jasným důkazem.

Kdo vyhraje? Rozhodnout může i váš hlas

Reality show Fit s Deníkem vrcholí. K tomu, abyste mohli rozhodnout, kdo se stane celkovou vítězkou, vám pomohou výsledky měření jednotlivých finalistek na diagnostickém přístroji a hodnocení poroty, tedy cvičitelky Zuzky Klingrové a dietologa Pavla Suchánka.

Buchta před cvičením ano, na noc nikoliv

Finalistky Fit s Deníkem musely od základů změnit stravovací návyky. Příklad jedné takové změny komentuje dietolog Pavel Suchánek.

Martina Michlová hubne s Deníkem. První čtyři kila má pryč

Už skoro dva měsíce trvá boj s kily navíc čtrnácti finalistkám z celé republiky, které se rozhodly přihlásit do reality show Fit s Deníkem. Hned v úvodu letošního roku a také koncem února odhodlané ženy absolvovaly třídenní pobyt v Resortu Svatá Kateřina.

Blanka Dvořáková: mám o devět centimetrů přes zadek méně

Finalistce Fit s Deníkem z Olomouce pohyb znesnadnil úraz i chřipka. 

Marcela Botouilová: Zbrzdily ji zdravotní problémy, ale bojuje

Finalistky reality show Fit s Deníkem za sebou mají první kontrolní měření po měsíci a půl zdravé životosprávy. Jaké jsou jejich výsledky?

Fit s Deníkem: Jana Šafránková shodila téměř 7 procent tuku a nabrala svaly

Svůj životní styl pomalu mění Jana Šafránková z Chebu. Je jednou z finalistek hubnoucí reality show Fit s Deníkem a před pár dny absolvovala další pobyt v resortu Svatá Kateřina na Vysočině.

Fit s Deníkem: Lenka Vágnerová 
ve svém úsilí dál hubnout nepolevuje

Bezmála dva týdny uběhly od druhého pobytu finalistek soutěže Fit s Deníkem ve wellness resortu Svatá Kateřina. Reality show se pomalu blíží do svého finále a s ním vrcholí i úsilí čtrnácti finalistek uspět co nejlépe, a tedy především dále hubnout.

Zbavily se tuku a získaly sebevědomí

Reality show Fit s Deníkem je v polovině. Druhé „soustředění" finalistek v resortu Svatá Kateřina ukázalo, že svou snahu o změnu životního stylu vzaly opravdu vážně a že i u vážných věcí může být zábava.

Podruhé Fit s Deníkem: Kila šla dolů, ale občas se i zhřešilo

Nadměrné pracovní zatížení, stres, únava, nemoci. S tím vším se musely od minulého pobytu v Resortu Svatá Kateřina vypořádat soutěžící, které se zapojily do soutěže Fit s Deníkem. Kila šla během lednového víkendového pobytu dolů, ale jakmile soutěžící přijely zpátky domů, číhala na ně opět pokušení. Jak se s nimi vypořádala Marcela Boutouilová z Kladna a Jana Večlová z Prahy?

Fit s Deníkem má za sebou dvě třetiny

Tak druhý milník mají za sebou. Čtrnáct účastnic finálového klání reality show Fit s Deníkem absolvovalo během minulého víkendu v luxusním Resortu Svatá Kateřina u Počátek v kraji Vysočina druhé společné testování pod dohledem dietologa Pavla Suchánka a cvičitelky Zuzany Klingrové. Poté, co od nich během prvního lednového víkendu účastnice finále získaly individuální plány a své snažení s nimi průběžně konzultovaly.

Ochablé paže nezaujmou

Ruce sice nejsou problémovou partií číslo jedna, ale jejich nedostatky trápí ženy i muže.

Finalistka Fit s Deníkem Jaroslava Říhová: Chci být svěží a zdravá

Přinášíme další rozhovor s finalistkou soutěže Fit s Deníkem. 

Finalistka soutěže Fit s Deníkem: Už se těším až budu moci vyrazit do přírody

Marcela Boutouilová sice postoupila mezi finalisty soutěže Fit s Deníkem, ale radost ji kazila starost o synovo zdraví. Teprve před několika dny jí spadl ze srdce jeden velký balvan a osmatřicetiletá Kladeňačka se teď těší na další pobyt, kde bude pečovat o své zdraví.

Finalistka Fit s Deníkem Božena Vyšatová: Shodila jsem čtyři kila

Cítím se strašně dobře. Nic mě nebolí, nic mě nepálí. I kolegyně v práci mi říkají, že jsem nabitá energií. Dřív jsem bývala pořád unavená, ale teď je to skvělé, říká finalistka Fit s Deníkem Božena Vyšatová.

Finalistka Fit s Deníkem Michaela Kučerová: Na sladké už nemám chuť

Unavená nejsem vůbec a je mi jasné, že je to lehčí stravou a tím, že nejím tučná a těžká jídla, po kterých se mi chtělo tak akorát spát, říká finalistka reality show Fit s Deníkem Michaela Kučerová.

Skoncujte s větším pozadím jednou provždy

Hromadění tukových zásob ve stehnech a hýždích je sice mnohem méně zdravotně rizikové než ukládání tuku v oblasti pasu, ale zabránit mu chce snad každý. Poradíme vám, jak na to.

Olomoucká kadeřnice hubne s Deníkem: Jím teď pětkrát denně a jsem plná energie

Celý den se nezastaví. Provozuje kadeřnický salon, sama se stará o rodinu a dva dospívající syny a do toho se rozhodla, že úplně změní svůj dosavadní životní styl. Přešla na pravidelnou a vyváženou stravu a několikrát týdně se aktivně věnuje pohybu a cvičení. Sedmatřicetiletá Olomoučanka Blanka Dvořáková je jednou z finalistek reality show Fit s Deníkem.

Fit s Deníkem: Čtenářku pochválili, že nezatajila výpečky

Příval energie a dobré nálady spojený s viditelným hubnutím přesvědčil Evu Matuškovou, že její účast v reality show Fit s Deníkem je šťastná volba. Po pěti týdnech hubnoucího programu bilancuje a je ráda, že se svěřila do rukou odborníků. K dietě a cvičení inspirovala i svou setru, se kterou se o jídelníčku i koníčcích radí.

Fit s Deníkem: Blíží se druhé finálové kolo

Čtrnáct účastnic reality show čeká další společné setkání. Mezi sebou i s odborníky se podělí o dosavadní zkušenosti.

Martina Michlová ze Zlína hubne s Deníkem

Martina Michlová ze Zlína je jednou z finalistek reality show Fit s Deníkem. Spolu s ostatními účastnicemi z celé republiky absolvovala začátkem ledna třídenní pobyt na Vysočině v Resortu Svatá Kateřina, kde jejich boj s kily navíc začal. Novoroční předsevzetí tak začalo mít reálnou tvář. „Chtěla jsem zhubnout, abych se cítila dobře a fit," řekla paní Martina o svém rozhodnutí, které ji vedlo k tomu, že se do této akce přihlásila.

Zbavte se tuku na břiše a naberte svaly!

Snem mnohých žen i mužů je takzvaný „pekáč buchet". Pokud ho chcete mít pod košilí, na ty opravdové buchty zapomeňte.

Lenka Vágnerová: Jsem štíhlejší v pase

Pásek, který jsem si pořídila těsně před víkendem v resortu a zapnula ho sotva na první dírku, už teď zapínám na třetí. Cítím se opravdu dobře, jen vydržet, říká finalistka reality show Fit s Deníkem Lenka Vágnerová.

Finalistka Fit s Deníkem Anna Prokůpková: Kalhoty mi sedí lépe

Má očekávání nebyla velká, o to víc jsem byla překvapená, říká finalistka reality show Fit s Deníkem Anna Prokůpková.

  • 1
  • 2

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení