VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Regina z VyVolených chystá politické rošambo

Brno - Regina Holásková z první řady známé reality show žije v Brně-Bystrci, zanedlouho porodí dceru a chystá se do politiky.

27.4.2008 6
SDÍLEJ:

Regina Holásková se chystá do politiky.Foto: archiv Reginy Holáskové

V českém showbyznysu před třemi lety nápadně přibylo celebrit. Na krátkou chvíli se totiž tehdy mezi herce, zpěváky a modelky zařadili účastníci prvních českých televizních reality show Big Brother a VyVolení. Po pár týdnech, či v lepším případě měsících, po většině z nich lidově řečeno ani pes neštěkl. Některé postavy však zůstaly v paměti televizních diváků nadlouho. Ještě dnes si například při vyslovení jména Regina mnozí i bez dlouhého přemýšlení vybaví svéráznou Reginu Holáskovou z první řady VyVolených. Příběhu rodilé Brňanky, tanečnice, malířky a nastávající matky se věnuje Deník Rovnost v dalším díle seriálu Patnáct minut slávy.

Už když v roce 1997 dokončila tehdy devatenáctiletá Regina Holásková obor návrhářství oděvů na brněnské střední průmyslové škole textilní, měla sen se proslavit. Místo několikaměsíčního života ve vile pod dohledem desítek kamer ji k tomu měla pomoci kariéra módní návrhářky. „Dívala jsem se na pořad Videofashion a řekla jsem si, že takovým směrem bych se chtěla ubírat. Zjistila jsem ale, že bez peněz a navíc v mladém věku není vůbec jednoduché se prosadit,“ říká dnes třicetiletá Regina, která začala používat umělecké příjmení Agia.

Chvíli tak pracovala jako vizážistka, fotografovala a působila i v brněnském rádiu Krokodýl. „Chodit každý den do práce ale není nic pro mě. Asi po měsíci a půl jsem tam skončila. Ani jsem si nepřišla pro výplatu,“ směje se.

Zanedlouho ji zlákala cizina, kde se začala živit jako tanečnice. „Nejlepší to bylo asi v Mexiku, kde jsem pracovala v jednom luxusním tanečním klubu, kam chodili důležití lidé z politiky a byznysu. Ale skvělé to bylo i jinde, třeba v Japonsku, Norsku, Slovinsku Itálii nebo Německu. Vždycky jsem tam byla třeba dva měsíce a pak jela jinam,“ vypráví.

Regina VyVolená

Při čekání na vyřízení víz uplatňovala svůj temperament v českých klubech. Například i v brněnském ALL-ex v Hybešově ulici. „Klubů, kde se dá jen tancovat je ale málo, proto jsem se ocitla třeba i v pražském nočním klubu Darling. To je možná důvod, proč o mě někteří říkají, že jsem prostitutka. Já jsem tam přitom vydržela jen dvě noci,“ brání se.

Po jedné z mnoha protancovaných nocí si Regina pustila televizi, ve které právě běžela upoutávka na VyVolené. Krátký šot ji nadchnul natolik, že se do první české televizní reality show přihlásila. „Myslela jsem, že to bude parádní zážitek a pořádně se tam vyřádím. I ceny byly lákavé a navíc jsem věřila, že mám lidem co říct,“ vypráví Regina.

Přestože jí vstup do vily VyVolených rozmlouval i otec, temperamentní Brňanka měla svou hlavu. V předkole vyhrála hlasování diváků a stala se jednou z patnácti bojovníků o ceny za jedenáct milionů korun.

„Prvních čtrnáct dnů bylo hrozně zábavných, pořád se něco dělo a nebrali jsme se ještě jako konkurenti. Pak ale přišel zlom, nuda a první hádky,“ vzpomíná Regina, která byla pro spoustu diváků hlavním důvodem, proč pořad v televizi sledovat. Štíhlá blondýna totiž do vily vnesla pořádnou dávku erotiky.

Její striptýzová vystoupení a flirtování s mužskými kolegy sledovaly u obrazovek miliony lidí. Regina byla navíc první z dam v soutěži, která si ve sprše pod dohledem kamer svlékla horní díl plavek. To, že se podle známého psychiatra Jana Cimického stylizovala do role sexuálního démona, však odmítá. „Já se přeci sexem normálně neprezentuji, jsem elegantní žena, která ráda tančí. A horní díl plavek jsem sundala proto, že mě mamka učila, ať se v tomhle nestydím,“ tvrdí Agia.

Erotika každopádně Regině rozšířila řady fanoušků. Zájem, který mezi diváky vzbudila, však měl i jiný důvod. Tehdy sedmadvacetiletá Brňanka totiž byla ve středu snad všeho, co se ve vile dělo. Včetně bouřlivých hádek. „Bohužel tam byli samí lidé, které bych v normálním životě nevyhledávala. Chyběl mi tam někdo charismatický, ke komu bych mohla mít blíž. Navíc tam byla obrovská nuda, takže o hádky nebyla nouze. A konflikty vyvolával i štáb,“ říká Regina.

Věc, která ji ve vile VyVolených rozčilovala nejvíc, byla hygiena. Fanoušci reality show si dodnes pamatují scénu, kdy Regina chodila s osvěžovačem vzduchu po pokojích, nebo tu, kde rtěnkou kroužkovala jakékoliv smítko či spadlý vlas. Slova psychiatra Cimického o obsedantním smyslu pro čistotu však opět odmítá.

„S hygienou to bylo hrozné. Když si představíte, že si někdo sedne na WC, vstane a naschvál to tam popatlá, aby ostatní psychicky zdeptal, pochopíte,“ popisuje Regina.

Mezi ostatními soutěžícími nebyla brněnská tanečnice oblíbená, a tak pro ni bylo vyloučení ze soutěže po jednasedmdesáti dnech ve vile vysvobozením. Diváci ji tehdy vyřadili více než půl milionem hlasů.

„Chtěla jsem z vily pryč a lidé to viděli. Proto poslali tolik hlasů,“ soudí Regina, která se téměř každý den objevovala na stránkách bulvárních novin. Jak říká, lží a pomluv o ní v bulváru vyšlo mnoho. Jedné takové mystifikaci se však zasmála. To když si přečetla o nevěře jejího údajného partnera s přezdívkou Speedy.

„Psali, že je to můj přítel, ale nebyla to pravda. Byl to jen kamarád. Už proto, že měl hrozně malé přirození,“ vysvětluje Regina svérázně. U ní v bystrckém bytě prý Speedy bydlel jen proto, aby byt někdo nevykradl. „Naštvalo mě ale, že když jsem přijela domů, musela jsem uklízet. Všude byly kroužky od hrníčků, to bylo něco na moje nervy,“ směje se.

Kromě uklízení na ni po návratu z vily VyVolených čekala i spousta jiné práce. Kvůli smlouvě s televizí absolvovala desítky rozhovorů, autogramiád a reklamních akcí. „Byl to tříměsíční kolotoč. Přišlo mi šílené, kolik lidí se o nás zajímalo. Po půl roce se to uklidnilo,“ popisuje Regina.

VyVolení? Klidně

Svou popularitu chtěla účastnice reality show využít i k tomu, aby rozjela vlastní lechtivý pořad v televizi. „Chtěla jsem ho dělat se svým nejlepším kámošem Alexem, to by měl ten pořad grády. Ale zatím to nevyšlo. Chci nejdřív napsat knihu, díky které by muži mohli pochopit, co mají ženy rády. Ráda bych na to téma měla alespoň jednou týdně pořad v rádiu,“ plánuje Agia.

Přestože ji lidé poznávali na každém kroku, větší zájem o obrazy, které malovala před soutěží i během ní, se prý nekonal. „Měla jsem několik výstav, ale asi tam nepřišli ti správní lidé. Navíc jsem kvůli soutěži nestihla zprovoznit prodej obrazů přes internet. Maluji ale pořád a moc mě to baví,“ říká autorka olejomaleb, jejichž cena se pohybuje od deseti do třiceti tisíc korun.

Přestože se Regina s ostatními VyVolenými viděla naposledy před dvěma lety na společné dovolené v Řecku a jak tvrdí, nikoho z tehdejších spolusoutěžících nevyhledává, do reality show by prý šla znovu. „Nikdy neříkej nikdy. Ať už byl ten pořad jakýkoliv, hodně mi dal. Popularita mi zkomplikovala tancování. Můžu být sebevíc něžná, chlapi se mě pořád bojí,“ tvrdí třicátnice.

Na účast v jiné reality show si ale zřejmě bude muset nějaký čas počkat. Rozhodla se totiž založit rodinu a zanedlouho nastoupí do porodnice. „Jsem v osmém měsíci. Už vím, že to bude holka, ale jméno zatím prozrazovat nechci. Stejně tak i jméno otce,“ dělá Regina tajnosti. „Ale je to Brňák. Seznámili jsme se na přehradě,“ přibližuje. S neznámým Brňanem prý majitelka afghánského chrta a německé dogy zatím nechystá svatbu ani společné bydlení.

Regina Agia, která stále žije v brněnské Bystrci, se do deseti let chystá vstoupit do politiky. „Chtěla bych tam udělat nějaké rošambo, trochu to rozvířit. Podle mě by v ní mělo být stejné procento žen, jako je jich v životě. A já bych chtěla prosazovat fair play pohled na svět,“ plánuje Regina.

Autor: Petr Škarda

27.4.2008 VSTUP DO DISKUSE 6
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ve filmu Jiřího Krejčíka ztvárnil postavu "Vyššího principu" František Smolík (na snímku s Janou Brejchovou)
DOTYK.CZ

Z hlediska vyššího principu mravního vražda na tyranu není zločinem

Po střelbě na chomutovském sídlišti zemřel člověk
AKTUALIZOVÁNO
2 24

Po střelbě na chomutovském sídlišti zemřel člověk

AKTUALIZOVÁNO

Hollan jako Hitler. Aktivisté vyvěsili na maketu Německého domu fotku náměstka

/FOTOGALERIE/ – Velká fotografie brněnského náměstka primátora Matěje Hollana (Žít Brno) se v sobotu dopoledne objevila na instalaci na Moravském náměstí, která je centrem festivalu Meeting Brno. Plakát vyvěsili aktivisté z hnutí Slušní lidé. Na videu, které publikovali na sociální síti, označili Hollana za neonacistu.

AUTOMIX.CZ

Kupé 130 RS A5 je asi nejagresivnější škodovka, co kdy vznikla. Znáte ji?

Jednu z nejunikátnějších a nejostřejších škodovek, pocházející z roku 1978, bychom našli pod kódovým označením 738. Škoda ji ale prezentovala jako 130 RS A5, to proto, že to byl právě slavný závodní speciál 130 RS, takzvané "Porsche Východu", ze kterého tento prototyp vycházel. Už na první pohled je nicméně patrné, že oproti původnímu závodnímu vozu zde nezůstal kámen na kameni.

AKTUALIZOVÁNO

Lidovci jdou do voleb se STANem. Bělobrádek hovořil o politickém systému

Českou republiku čeká souboj o charakter společnosti a o to, zda zůstane standardní parlamentní demokracií, nebo se posune k autoritářskému systému. V projevu na sjezdu KDU-ČSL to řekl předseda strany Pavel Bělobrádek. Lidovci jsou podle něj síla pro budoucnost a strana, která je zodpovědná a solidární. Sněm schválil také uzavření volební koalice s hnutím STAN. Část lidovců měla výhrady, přesto spojenectví podpořilo 81,72 procenta delegátů.

Na Sicílii to jiskří. Státy G7 bojují o každou píď diplomatické půdy

Už dlouho nezažila schůzka ekonomicky nejvyspělejší států světa takové půtky, jako ta na sicilské Taormině. Ukazuje se, že protiklady, které existují mezi Evropou a současnou Amerikou Donalda Trumpa, nejsou žádným odpoledním čajem u královny. Spíše, pokud bychom sáhli do americké historie, „Boston Tea Party", kterou se v roce 1773 začal odboj Ameriky proti mateřské Velké Británii a který skončil vznikem Spojených států amerických.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies