VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Českou Miss je Nikol Švantnerová, nejvíce titulů si odnesla Karolína Mališová

Praha /FOTOGALERIE/- Odborná porota dnes určila vítězku soutěže Česká Miss 2015. Celý večer se odehrál v pražském Fóru Karlín, sledovali jsme po celou dobu on-line.

28.3.2015 20 AKTUALIZOVÁNO 28.3.2015
SDÍLEJ:

Českou Miss 2015 se stala Nikol Švantnerová z Českých Budějovic (uprostřed). Vlevo je Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, vpravo Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová.Foto: ČTK/ Vít Šimánek

Českou Miss 2015 se stala Nikol Švantnerová z Českých Budějovic

Českou Miss 2015 se dnes večer stala Nikol Švantnerová z Českých Budějovic. Z deseti finalistek ji letos vybrala porota, diváci volili druhé a třetí místo. Své hlasy dali Andree Kalousové a Karolíně Mališové.

Korunku vítězce předala ve Fóru Karlín v Praze nová ředitelka soutěže Marcela Krplová. Dvaadvacetiletá tmavovláska bude Českou republiku reprezentovat v mezinárodní soutěži Miss Universe. Vedle hlavního ocenění Švantnerová, která byla nejvyšší z finalistek, získala i titul Miss Bikini.

On-line přenos

22:28 - Ředitelka Marcela Krplová spolu s Českou Miss Gabrielou Frankovou přichází vyhlásit jméno České Miss 2015. Českou Miss 2015 se stává dívka s číslem 5 Nikol Švantnerová, díky verdiktu poroty. Přebírá ceny od sponzorů, hlavu ji zdobí samozřejmě korunka. A my se s Vámi pro dnešní večer loučíme a u některého z dalších on-line přenosů se budeme těšit nashledanou.

22:23 - Michaela Maláčová a Iva Kubelková přicházejí vyhlásit Českou Miss World. "Dnešní večer byl můj poslední večer České Miss," uvedla Michaela Maláčová s tím, že nyní se chce věnovat dětem či odkazu prvního českého prezidenta Václava Havla. Na druhém místě a Českou Miss World se stává dívka s číslem 2 Andrea Kalousová. Zvolili ji diváci.

22:20 - Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle přicházejí vyhlásit třetí místo. Českou Miss Earth se stává Karolína Mališová, dívka s číslem 9. 

22:14 - Dívky přicházejí na promenádu ve společenských oděvech, zpívá Josef Vojtek. 

22:10 - Po vystoupení skupiny Arakain a Lucie Bílé vybírají moderátoři od poroty hlasovací lístky, zároveň pomalu ukončují SMS hlasování diváků.

22:02 - Českou Miss Bikini se stává dívka číslo 5 Nikol Švantnerová, nejvyšší dívka soutěže. Vítězku vyhlásila ředitelka soutěže.

22:00 - Dívky se představily v posledním velkém záběru, ukazovaly nejrůznější obličeje.

21:45 - I poslední dvě dívky se představily v talk show, tentokrát s Leošem Marešem.

21:42 - Martina Karkošová, dívka s číslem 10, se představila na letišti, či jako barmanka. Ukázala se i při ohňové show. V publiku ji při promenádě v plavkách podporuje matka a sestra.

Na snímku finalistka s číslem 9 Karolína Mališová při promenádě v plavkách.21:41 - Dívka s číslem 9 Karolína Mališová se představuje při sportu či s koněm. "Jsem kamarádská, milá, přátelská," říká o sobě studentka hotelové školy. V publiku ji při promenádě v plavkách podporují rodiče.

21:40 - Dívka s číslem 7 a 8 se představují v talk show s Liborem Boučkem.

21:32 - Karolína Humečková, dívka s číslem 8, se představila na bobové dráze. Říká o sobě, že je extrovert. "Zklamání od lidí jsem moc nezažila," říká. Ukazuje se také jako mažoretka, trénující malé dívky, či jako pomocnice při kouzlení. Při promenádě v plavkách ji v publiku sledují rodiče.

21:29 - Dívka s číslem 7 Marie Kumberová se ukázala na pouti, na běžkách i na střelnici. "Mým koníčkem je psychologie," uvedla o své zálibě. "V životě přes mrtvoly rozhodně nechodím," dodala také. Při promenádě v plavkách ji podporují rodiče.

21:16 - Další tři dívky se představují v talk show s Leošem Marešem. 

21:11 - Jelizaveta Černěcká (dívka s číslem 6) se představila jako kuchařka. "Nejím maso, radši si se zvířaty budu hrát, než je jíst," uvedla s tím, že je introvertní. "Bojím se světa kolem sebe, a proto se snažím předstírat, že jsem extrovertní," řekla. Na promenádě v plavkách ji podporuje babička a matka.

21:09 - Dívka s číslem pět Nikol Švantnerová se představila na fotbalovém hřišti i na snowboardu. Podle ní musí mít Miss ostré lokty. Následně se představila i při promenádě v plavkách.

21:06 - V medailonku se představuje dívka s číslem 4 Kateřina Krobová. Podle ní by měla být Česká Miss soucitná, představuje se v útulku, ale i se zbraní. "Myslím si, že jsem velmi křehká a citlivá dívka," říká s tím, že proto si vybírá větší a silnější muže, aby se cítila ochráněná. V publiku ji při promenádě v plavkách podporují rodiče.

Ben Cristovao při svém vystoupení21:01 - Na pódiu vystupuje Ben Cristovao.

20:47 - První tři dívky se představují v talk show s Liborem Boučkem. Vzpomínají na soustředění na Kapverdách, Kateřina i Andrea jsou nezadané, Leona Hlavová prozrazuje, že má partnera.

20:42 - Leona Hlavová, dívka s číslem 3, se představila na bowlingu, v sauně a na čtyřkolce. "Jsem taková normální holka, která se ničeho nebojí," uvedla. Následuje promenáda v plavkách.

20:40 - Andrea Kalousová o sobě řekla, že je paličatá. "Miss by měla být bojovná," uvedla dívka s číslem 2, která se představila při paintballu, v nemocnici v úboru zdravotní sestry a na horolezecké stěně. Při promenádě v plavkách ji v Karlíně podporují bratr a kamarádka.

20:37 - "Česká Miss by měla být krásná nejenom zvenku, ale i zevnitř," uvedla ve svém medailonku dívka s číslem 1 Kateřina Balušková. Předvedla se na tenisovém kurtu, na kolečkových bruslích i při tanci. Na pódiu v Karlíně se následně představuje v plavkách, v publiku ji podporuje matka se sestrou.

20:33 - V porotě je mimo jiné olympijský vítěz Roman Šebrle, Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, reportér TV Prima Tomáš Kraus, Patronka České Miss Iva Kubelka. Ta uvedla, že dívky se nejvíce těší na talk show s moderátory. V porotě nechybí ani Michaela Maláčová. Předsedkyní poroty je Marcela Krplová, ředitelka soutěže.

20:31 - O jednom z titulů mohou rozhodovat i diváci, a to prostřednictvím SMS zpráv.

20:27 - Michel Fleischmann, ředitel F1, přišel vyhlásit titul Česká Miss posluchačů Frekvence 1. Stává se jí opět dívka číslo 9 Karolína Mališová. Ve svém rozhovoru na Frekvenci 1 uvedla, že pije pomerančový džus, nejraději jí lasagne. Je sportovkyní, skáče do výšky.

20:26 - Lenka Křížová, brand manažerka firmy Signál, přišla vyhlásit titul Miss Úsměv. Stává se jí opět dívka číslo 9 Karolína Mališová.

20:25 - Věra Komárová, marketingová ředitelka firmy Dermacol, přišla vyhlásit titul Miss Tvář. Stává se jí dívka číslo 9 Karolína Mališová, nejmladší finalistka soutěže.

Moderátoři večera Libor Bouček a Leoš Mareš20:21 - Libor Bouček a Leoš Mareš přicházejí v kostýmu jablka, jako symbolu Evy, symbolu dokonalosti. Dokonalá žena se dnes hledá. Společně zpívají na melodii Richarda Krajča a Tomáše Kluse Cesta.

20:19 - Přímý přenos začíná. Představují se jednotlivé finalistky. S číslem 1 Kateřina Balušková, s číslem 2 Andrea Kalousová, s číslem 3 Leona Hlavová, s číslem 4 Kateřina Krobová, s číslem 5 Nikol Švantnerová, s číslem 6 Jelizaveta Černěcká, s číslem 7 Marie Kumberová, s číslem 8 Karolína Humečková, s číslem 9 Karolína Mališová a s číslem 10 Martin Karkošová.

20:17 - Ve dvacetičlenné porotě, která určí nástupkyni úřadující České Miss 2014 Gabriely Frankové, usedne i zakladatelka soutěže Maláčová. „Velmi oceňuji její profesionalitu k projektu, na který navazujeme. Jsem potěšena, že spolupráce dál pokračuje na přátelské úrovni," podotkla Krplová. Finále v přímém přenosu FTV Prima budou moderovat Libor Bouček a Leoš Mareš. Novinkou je i role Patronky České Miss, kterou přijala Iva Kubelková. „Věřím, že změny diváci na první pohled poznají," dodala Krplová.

20:10 - Letos poprvé nejkrásnější dívku určí místo veřejnosti odborná porota. Pořadatelé tak navazují na koncept světových soutěží, kdy například Miss Universe volí rovněž odborná porota. „Soutěž Česká Miss nehledá pouze krásnou dívku, ale i osobnost, a tu bohužel divák za dvě hodiny přenosu nemá šanci poznat. S finalistkami jsme trávili čtyři intenzivní měsíce práce, dokážeme lépe odhadnout, která z dívek zvládne velmi náročný měsíc na Miss Universe, která z dívek má potenciál dalšího osobního rozvoje," sdělila Krplová.

20:00 - Nová majitelka a ředitelka soutěže Česká Miss 2015 Marcela Krplová nemá mezi deseti účastnicemi sobotního finále žádnou favoritku. Česká Miss 2015 převezme korunku v pražském Foru Karlín. „Pro mě jsou už teď vítězky všechny, které zvládly tuto náročnou cestu do finále. Věřím, že i ony si tento večer užijí," uvedla Krplová po ukončení různých aktivit dívek spojených se soutěží. Čtyřiačtyřicetiletá podnikatelka z Ostravska soutěž loni koupila od firmy Luxury Brand Management, která patří zakladatelce České Miss Michaele Maláčové. Na svou premiéru se prý těší. „Byť jen když na to pomyslím, mám mrazení z obavy, aby vše klaplo. Nemám ráda konce. U společenských eventů již druhý den zbude pouze pocit z práce, články v médiích a adrenalin z příprav vymizí," uvedla zakladatelka komunikační agentury Orange, kterou vede, a spolumajitelka Manufaktury Amali na výrobu čokolády. Více se můžete dozvědět ZDE

Autor: ČTK, Redakce

28.3.2015 VSTUP DO DISKUSE 20
SDÍLEJ:
Nejčastějšími riziky pro zaměstnance na evropských pracovištích jsou stres a problémy pohybového aparátu, zejména zad a rukou.
10

Odškodné za bolavá záda? Zničí nás to, tvrdí o návrhu firmy

Maria Šarapovová na exhibici v Las Vegas.
14

Pohledem Vojtěcha Žižky: O Máše a pokrytectví

Kde je farmářský trh s kvalitním jídlem? To si lidé musí povědět mezi sebou

Kus nebo třeba jen kousek vlastního pozemku? V Praze to má málokdo. Ani s dostatkem času nebo i chuti hrabat se v hlíně to občas není růžové. Právě v metropoli se tak staly fenoménem farmářské trhy.

Vakcíny proti tetanu docházejí. Lékaři při přeočkování upřednostňují starší děti

V dětské ambulanci v Kunštátě na Blanensku předminulý týden vypotřebovali poslední Boostrix Polio. Vakcínu, kterou povinně přeočkovávají deseti až jedenáctileté děti proti záškrtu, tetanu, černému kašli a dětské obrně. A několik měsíců ji ani nedoobjednají. Dodavatel oznámil přerušení výroby. „Potřebujeme obnovu dodávek hned, začínáme mít nenaočkované děti," přiblížila tamní lékařka Marie Neníčková.

Kejval podepsal přihlášku na OH do Pchjongčchangu. Úspěch popřál i Zeman

Povinná formalita je splněna. Přesně 289 dnů před zahájením zimních olympijských her v Pchjongčchangu podepsali prezident Miloš Zeman a předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval oficiální přihlášku českého týmu. Ta i podpis k průvodnímu dopisu, který obdrží šéf Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach, jsou podmínkou k účasti sportovců v Jižní Koreji.

Seznam významných dnů se zřejmě rozšíří. O dva týkající se světové války

Nově by měl být 18. červen Dnem hrdinů druhého odboje, kteří se postavili nacismu. Druhý má připomenout vyhlazení takzvaného terezínského rodinného tábora v Osvětimi-Březince v noci na 9. března 1944. Doplnění zákona o státních svátcích dnes schválila Sněmovna už v prvním kole projednávání.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies