Hejtman Martínek a šéf Student Agency Jančura odpovídali on-line

Pardubice/Brno – Na jedné straně pardubický hejtman Radko Martínek, na druhé Radim Jančura, šéf soukromého dopravce Student Agency.


Diskutovat (23) 4.12.2009 5:00 aktualizováno 7.12.2009 13:20

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Autor: DENÍK/Vít Šimánek

První hájí právě uzavřená memoranda mezi kraji a státem, která posvětila dosavadní monopol Českých drah na lokálních železnicích na dalších deset let s příslibem modernizace vlaků.

Na druhé pak stojí soukromí dopravci, kteří se cítí být vyšachováni ze hry o miliardy a hodlají kraje žalovat u Antimonopolního úřadu a Evropské komise.

Pod palbou dotazů

Na internetových stránkách Pardubického a Brněnského deníku. V pardubické redakci se zpovídal hejtman Martínek, v brněnské Jančura. Oba byli pod palbou nejen otázek čtenářů, ale prostřednictvím internetového mostu i vzájemných.

Jak hodnotí nynější „modrou revoluci“ na železnici? Přečtěte si ON-LINE rozhovory:

Radim Jančura vs. Radko Martínek

Oba dva na sebe přes stránky Deníku útočili už v posledních dnech. Více čtěte: Ředitel Student Agency vyhlásil válku ČSSD.

 













 




Diskuse k článku obsahuje 23 příspěvků

E-paper - elektronická podoba tištěné verze

Náhled deníku Elektronické
vydání novin

73 deníků: najděte si svůj

Vybrat deník podle lokality