71 DENÍKŮ: NAJDĚTE SI SVŮJ
Vyberte si svůj
regionální Deník

Anonym hrozil bombou na nádraží Praha-Smíchov

Ilustrační foto.

Ilustrační foto. Autor: Petr Šilar

3.2.2012 22:01

Praha – Policie v pátek večer zhruba na dvě hodiny uzavřela nádraží Praha-Smíchov, anonym zde oznámil uložení dvou nástražných zařízení.

Pyrotechnik však žádnou výbušninu nenašel a tak byl provoz nádraží krátce po 22:00 plně obnoven. Řekl to mluvčí pražské policie Tomáš Hulan. Ve čtvrtek bylo kvůli hrozbě bombou vyklizeno pražské hlavní nádraží.

Anonym oznámil uložení bomb na linku 112 po 20:00. Sdělil, že v prostoru smíchovského nádraží mohou explodovat do 48 hodin. Jestli telefonoval muž, nebo žena, mluvčí nechtěl říct.

Kvůli hrozbě bombou stanicí Smíchovské nádraží v průběhu policejního zásahu jen projíždělo metro. Autobusy a tramvaje jezdily podle běžného jízdního řádu.

Provoz na pražském hlavním nádraží omezila hrozba bombou ve čtvrtek večer zhruba na hodinu, část nádraží byla uzavřena a lidé evakuováni. Na místě zasahoval pyrotechnik, výbušninu však nenašel. Po pachatelce, která se dopustila trestného činu šíření poplašné zprávy, policisté pátrají.

Autor: ČTK

Pošlete odkaz přátelům

Diskuse

Do diskuse nikdo nevložil žádný příspěvek

CELEBRITY

Aneta Langerová už není hubený kluk! Co se s ní děje?

Aneta Langerová už není hubený kluk! Co se s ní děje?

To je šokující proměna! Aneta Langerová (25) má o pár kilogramů navíc a začala se víc odhalovat. Na… celý článek ›

Vondráčková tahá malého Plekance na plac

Vondráčková tahá malého Plekance na plac

Syn Lucie Vondráčkové (32) a Tomáše Plekance (29) má našlápnuto na hereckou dráhu. Zpěvák nebo hokejista… celý článek ›

Sbohem, Luiso! Kamarádi se rozloučili s dívkou, která zemřela na Vltavě

Sbohem, Luiso! Kamarádi se rozloučili s dívkou, která zemřela na Vltavě

Kamarádi, známí i bývalí spolužáci se v pátek večer přišli naposledy rozloučit s tragicky zemřelou… celý článek ›

Lhář z Břeclavi se omlouvá křivě obviněným Romům: Mám mezi nimi kamarády!

Lhář z Břeclavi se omlouvá křivě obviněným Romům: Mám mezi nimi kamarády!

Případ chlapce z Břeclavi, který kvůli útoku Romů přišel o ledvinu, dojal celou zemi. Lidé za něj… celý článek ›

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2012, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Sekce vydavatelů internetových titulů UVDT.

Kontakt na redakci. Autoři deníku. Proč inzerovat v novinách - www.reklamavnovinach.cz