Mistr světa z roku 2007 a dvojnásobný mistr Evropy Šebrle získal na velkých akcích celkem osmnáct medailí. Jako první překonal v desetiboji hranici 9000 bodů. Zlatou olympijskou medaili postrádá.

Keňan Eliud Kipchoge dokázal jako první vytrvalec v historii uběhnout maraton pod dvě hodiny.
Světový rekord pomohl Kipchogemu k dalšímu triumfu. Ženám kralovala Muhammadová

"Pro mě má hodnotu velkou, ale pro toho, kdo ji našel či najde, je zcela bezcenná, protože je v Česku jediná a všichni vědí, že je moje, že jsem ji ztratil. Proto vyzývám poctivého nálezce, ať mi ji přinese do televize Prima, čekám na něj s velkou radostí a odměnou 100.000 korun. To je mnohonásobně víc, než je hodnota kovů, ze kterých je vyrobena. A v té své radosti se ho ani nebudu ptát, kde ji ten šťastlivec našel," uvedl Šebrle v tiskové zprávě.

Odměnu nálezci už Šebrle přislíbil bezprostředně po té, co se mu medaile ztratila. Tehdy řekl, že nálezci nebo tomu, jehož informace přispěje k nalezení medaile, osobně poděkuje při večeři a daruje mu knihu o OH 2004 s osobním věnováním.

Sourozenci Forejtové se s trenérkou Lucií Plašilovou chlubí juniorskými medailemi. Vlevo je bronzový Jakub, vpravo stříbrný Michal
Diskařské naděje. Dvoumetrová dvojčata sní o dalekých hodech