Další upoutávka na novou sérii napovídá, že bychom se na ni mohli těšit. Minutové video láká na celkem pětadvacátou řadu Top Gearu a dobrou zprávou je, že se v roli moderátorů opět objeví trojice Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid. 

Přitom v aktuálním složení, které na obrazovky přišlo poprvé minulou sezónu, není Top Gear vůbec špatný. Zatímco The Grand Tour je dnes již především o Clarksonovi, Hammondovi a Mayovi, Top Gear je stále hlavně o autech a přináší to, co The Grand Tour občas chybí – informativní hodnotu.

Upoutávka na novou řadu Top Gearu.
VIDEO: Top Gear se brzy vrátí s novou sérií. První upoutávka vypadá slibně

Vše tedy záleží zejména na tom, jak se v nové pětadvacáté řadě podaří vychytat poměr mezi zábavností a informacemi. Z minutového traileru, kde se skáče přes bazény, driftuje v traktoru a obnažený tlouštík se plácá přes břicho, se zdá, že oproti předchozí sezóně zase malinko přibyde oné „sranda-části“. Snad to nebude na úkor klasických testů, jelikož zejména ty v podání Chrise Harrise bývají opravdu výborné.

Sám Matt LeBlanc  o nové sezóně prohlásil: „Myslím, že jsme se vynasnažili rozšířit dosah pořadu, neztratit atraktivitu pro nadšence do aut, ale zároveň jej trochu otevřít i lidem, kteří nejsou až takoví fandové.“

James May, Jeremy Clarkson a Richard Hammond.
Výroba The Grand Tour stojí miliardy. Kolik si ale Clarkson a spol. vydělají?

I když v souboji Top Gear versus The Grand Tour zůstává stále favoritem druhá zmíněná show, na klasický Top Gear by se rozhodně nemělo zapomenout. Aktuální nový formát se sice stále profiluje a musíme doufat, že tím správným směrem.

Teď už nám chybí pouze datum, kdy se nová série objeví na televizních obrazovkách. Premiéra té předchozí byla loni 5. března.

Zdroj: Youtube