Renault spolupracuje s Českou Miss už potřetí, a tak se tentokrát Gabriela Kratochvílová stala řidičkou modelu Renault Clio Grandtour 0,9 TCe 90k Dynamique.

Klíče od vozu jí předal generální ředitel společnosti, pan Eric Basset, jenž zároveň s Gabrielou odstartoval i obchodní akci Dny otevřených dvěří, Dny CLIO, které v české dealerské síti probíhají od 18. do 27. dubna 2013.

Česká Miss pro rok 2013 bude jezdit v Cliu Grandtour červené barvy Flamme.

„Řidičský průkaz jsem si udělala hned v osmnácti, ale zatím jsem toho moc nenajezdila. Teď mám konečně opravdu nádhernou motivaci začít řídit doopravdy. Bude to chtít ale trénovat mimo Prahu, na zdejší provoz si zatím netroufám," prozradila Gabriela Kratochvílová.

Nový model Clio získal pro svůj design několik cen. Červená barva Flamme je unikátní barvou z designového centra Renaultu. Červená se prolíná celým vozem včetně palubní desky stejné barvy.

„Tento vůz jsme nechali vyrobit speciálně pro novou Českou Miss, protože jsme byli přesvědčení, že číslo 7 vyhraje. Krása ke kráse, tak to má být", dodala Jitka Skaličková, PR manažerka společnosti Renault Česká republika.