Mercedes-Benz totiž přišel s vlastní nabídkou dovolené, která se jmenuje Classic Car Travel a zahrnuje právě cestování v legendárním SL po nejhezčích lokalitách výše uvedených destinací.

Zdroj: Youtube

Mercedes se přitom ve spolupráci s cestovní kanceláří Nostalgic o skoro všechno postará. Půjčí vozy, k dispozici je celkem deset exemplářů modelu SL (generace W 113 z let 1963 - 1971 a R 107 z let 1971 až 1989) a naplánuje cestu, abyste si co nejvíc užili nejen krásné silnice a půvabné přímořské scenérie, ale také si prohlédli romantická městečka nebo se dobře najedli.

Klasický Mercedes-Benz SL.

Součástí čtyřdenní cesty, která vyjde na 1975 eur (asi 53 tisíc korun), jsou totiž také návštěvy vyhlášených restaurací. Cena pak zahrnuje transfer z a na letiště, ubytování se snídaní, různé prohlídky zajímavých míst s průvodcem, turistický doprovod a servisní tým.

Zajímavé také je, že si "účastníci zájezdu" mohou v průběhu cesty vozy prostřídat, aby si vyzkoušeli co nejvíc verzí a motorizací. Každé takové dovolené se zúčastní maximálně 18 lidí.