Hlasujte v anketě pod článkem

Prohlédněte si soutěžní snímky v přiložené fotogalerii výše a pak hlasujte v anketě na konci článku pro ten, který se vám nejvíce líbí. Hlasovat můžete každou hodinu, a to až do neděle 24. 7. do 20 hodin.

Tři snímky s největším počtem hlasů postoupí do velkého finále, které se uskuteční na konci srpna.

Mobilní domky Rolling Homes
Prázdniny tam, kde zaparkujete: S pojízdnou chatou Rolling Homes utečete od lidí

Chcete také soutěžit?

Je to jednoduché – pošlete nám svou auto fotku z vašeho letního cestování na e-mail jiri.humplik@denik.cz a budete ve hře.

Pokud máte hezkou auto fotku i ze svých dovolených v minulých letech, klidně nám do soutěže pošlete i takovýto „retro“ snímek. Aby snímek mohl být zařazen do soutěže, je třeba, aby e-mail obsahoval i vaše jméno, příjmení a bydliště. Do mailu připište i pár slov o vaší fotce.

Škoda začíná s odtajňováním velkého rodinného elektromobilu
Škoda již láká na svůj sedmimístný elektromobil. Středobodem je dětská sedačka

Velké finále o pobyt a další ceny

Vaše snímky budeme postupně zveřejňovat na webu www.denik.cz/auto a hlasování o nejlepší z nich na webu poběží během léta každý týden. Z každého kola postoupí tři fotky s nejvyšším počtem hlasů do velkého finále, které se uskuteční na konci srpna.

Celkový vítěz se může těšit na zmíněný týdenní pobyt v hotelu Pytloun v Harrachově (www.pytlounwellnesshotelharrachov.cz/cs). Druhá cena je vertikální ergonomická 2.4G bezdrátová myš od Yenkee, třetí v pořadí získá držák telefonu na řídítka kola s úložným pouzdrem rovněž od firmy Yenkee (www.yenkee.cz).

Hyundai Ioniq 6
Hyundai má nový elektromobil. Poznáte ho podle kachního ocasu

První postupující do finále

V prvním kole soutěže získali nejvíce hlasů tito tři čtenáři, jejichž fotky postupují do velkého finále. Na všechny soutěžní fotky prvního kola se můžete podívat ZDE.

1. místo - 374 hlasů – Miroslava Vilímová, Ostrov
2. místo - 250 hlasů – Michaela Pilnajová, Česká Lípa
3. místo - 228 hlasů – Martin König, Chlebičov

Přejeme vám krásné léto za volantem vašeho vozu a bezpečnou jízdu na dovolenou i zpátky domů. A těšíme se na vaše fotky z cest!

* Soutěž podléhá obecným pravidlům soutěží v regionálních Denících - více zde.

TipCars.comTipCars.comZdroj: Deník