Hlasujte v anketě pod článkem

Prohlédněte si soutěžní snímky v přiložené fotogalerii výše a pak hlasujte v anketě na konci článku pro ten, který se vám nejvíce líbí. Hlasovat můžete každou hodinu, a to až do neděle 17. 7. do 20 hodin.

Tři snímky s největším počtem hlasů postoupí do velkého finále, které se uskuteční na konci srpna.

Chcete také soutěžit?

Je to jednoduché – pošlete nám svou auto fotku z vašeho letního cestování na e-mail jiri.humplik@denik.cz a budete ve hře.

Pokud máte hezkou auto fotku i ze svých dovolených v minulých letech, klidně nám do soutěže pošlete i takovýto „retro“ snímek. Aby snímek mohl být zařazen do soutěže, je třeba, aby e-mail obsahoval i vaše jméno, příjmení a bydliště. Do mailu připište i pár slov o vaší fotce.

close Dovolená s autem. Foťte, soutěžte a vyhrajte pobyt v hotelu Pytloun v Harrachově! info Zdroj: Vltava Labe Media zoom_in Dovolená s autem. Foťte, soutěžte a vyhrajte pobyt v hotelu Pytloun v Harrachově!

Velké finále o pobyt a další ceny

Vaše snímky budeme postupně zveřejňovat na webu www.denik.cz/auto a hlasování o nejlepší z nich na webu poběží během léta každý týden. Na závěr se pak o ceny utkají ve velkém finále nejlepší fotky z jednotlivých kol.

Celkový vítěz se může těšit na už zmíněný týdenní pobyt v hotelu Pytloun v Harrachově (www.pytlounwellnesshotelharrachov.cz/cs). Druhá cena je vertikální ergonomická 2.4G bezdrátová myš od Yenkee, třetí v pořadí získá držák telefonu na řídítka kola s úložným pouzdrem rovněž od firmy Yenkee (www.yenkee.cz).

Přejeme vám krásné léto za volantem vašeho vozu a bezpečnou jízdu na dovolenou i zpátky domů. A těšíme se na vaše fotky z cest!

* Soutěž podléhá obecným pravidlům soutěží v regionálních Denících - více zde.

close TipCars.com info Zdroj: Deník zoom_in TipCars.com