Tvrdí to alespoň renomovaný britský magazín Autocar, který se odvolává na zdroj z vedení Citroënu. Nejmenovaný představitel značky také prozradil, že nyní automobilka zvažuje, na jaké trhy a v jakých počtech Cabrio Racing pošle. I vzhledem k velice omezenému počtu vyrobených kusů ale samozřejmě nepůjde o levnou záležitost, Autocar píše o částce okolo 30 tisíc liber, v přepočtu tedy zhruba 900 tisíc korun. Vůz by se mohl začít prodávat na začátku příštího roku.

Koncept "polokabrioletu" s plátěnou střechou hned na první pohled zaujme matným šedým lakem Moondark, devatenáctipalcovými černě lesklými koly a černě chromovanými prvky na klikách, liště zavazadlového prostoru a zpětných zrcátkách. Auto dostalo přenastavený podvozek, doplňky z uhlíkového vlákna a nové brzdy. Výkon přeplňované šestnáctistovky činí 202 koní.

Interiér se chlubí luxusními materiály - nešetřilo se například kůží - a efektním zpracováním. Typickým rysem konceptu je podle Citroënu možnost velkých úprav dle individuálních přání.

V září se s ním automobilka pochlubí ještě na 65. frankfurtském autosalonu.