Za drsně vyhlížejícím strojem totiž stojí čínská společnost G. Patton (slavný americký generál George S. Patton by se asi divil), která sídlí v Tchien-ťinu. Nejzajímavější je na něm samozřejmě šestikolová koncepce, která vznikla přidáním třetí nápravy.

Kvůli její instalaci výrobce musel Wrangleru odříznout část za C sloupkem a místo ní přidat zastřešenou korbu z pick-upu, pod níž se dvě nápravy vejdou. Kromě těchto úprav samozřejmě došlo i k dalším modifikacím techniky a vzhledu, aby výsledek vypadal náležitě tvrdě.

G. Patton Tomahawk.Zdroj: G. Patton

Všimnout si můžeme například nové masky chladiče, robustního nárazníku s dálkově ovládaným elektrickým navijákem, světelné rampy, zahrádky na střeše či speciálního laku. A nechybí pochopitelně pořádné offroadové pneumatiky.

Pod kapotou se ukrývá benzinový šestiválec o objemu 3,6 litru, který byl doplněn o přeplňování kompresorem. Výkon však úpravce neprozrazuje, stejně jako cenu. Ta ale jistě nebude nízká.

A mimochodem, G. Patton nabízí stejné auto i v kratší verzi a s klasickým uspořádáním, tedy "jen" se čtyřmi koly - říká mu Warhawk.