Už na první pohled je tak nový Wrangler stále tím neohroženým terénním nástrojem jako dříve. Základními proporcemi stále vychází z předchozí generace, ale na pár místech byl samozřejmě řádné modernizován.

Do zjednodušené masky se umístily nové LED světlomety, přičemž si můžete všimnout i nového nárazníku s mlhovkami a předních blatníků, do nichž byly zakomponovány světla denního svícení a blinkry. Jeep přitom zmiňuje, že vypilovaná karoserie nového Wrangleru je nyní více aerodynamická, i když hranaté, až "krabicové" tvary zůstaly.

Lada Vesta SW Cross.
Lada spustila prodej nového kombi Vesta. Na svou cenu je překvapivě luxusní

Stejně jako u dřívější generace pak bude Wrangler nabízen v řadě karosářských variant s různými počty odnímatelných dveří, pevnými či stahovacími střechami a taky třeba se sklopitelným čelním oknem. To ostatně napověděly už dříve uniklé snímky.  

Mezi novinky ve vzhledu ještě patří nové výdechy za předními koly, nově tvarované vystouplé blatníky, upravené kliky dveří a další maličkosti. Fotky zadní části vozu si ale Jeep zatím nechává pro sebe.

Peter Schutz a Porsche 911 Carrera 3.2 Clubsport.
Zemřel muž, který zachránil Porsche 911. Nechal po sobě i poutavý příběh

O technice toho ještě moc nevíme, ale v rámci motorů chce automobilka Jeep vybavit řadou vyspělých a úspornějších motorů. Dřívější nepotvrzené informace mluví například o přeplňovaném dvoulitrovém benzinovém čtyřválci, 3,6litrovém šestiválci a taky naftovém třílitrovém šestiválci.

Všechny podrobnosti se oficiálně dozvíme až 29. listopadu u příležitosti premiéry nového Wrangleru na autosalonu v Los Angeles.