Nový Navigator by se měl začít prodávat už začátkem roku 2017, proto studie až na několik typicky "designových" záležitostí vypadá jako předprodukční prototyp. Design produkčního vozu by se tedy příliš lišit neměl.

Auto tak dostane podobně impozantní vzhled, který ještě umocní jeho velikost, zejména délku přesahující 5,3 metru.

Koncept Lincoln Navigator.

Aby výrobce u konceptu podtrhl prostornou kabinu i její pojetí, vybavil studii párem křídlových dveří. U sériového vozu je jistě neuvidíme. Výsuvné schůdky pak usnadňují nastupování a je možné, že v nějaké skromnější podobě se u nového Navigatoru objeví.

Samotný interiér pak nabízí luxusní atmosféru, hodnotné materiály a moderní technologie - i přes docela minimalistický přístup k jeho vzhledu.

Zajímavostí jsou například tlačítka volby režimu automatické převodovky, multimediální výbava s displeji i pro cestující na třetí řadě sedadel či jakási vestavěná "skříň" v zavazadelníku, v níž u konceptu najdeme například hodinky, sluneční brýle, dalekohled nebo boty.

Koncept Lincoln Navigator.

Interiér je šestimístný, Lincoln zdůrazňuje především možnost elektrického nastavování sedadel ve 30 směrech. Křesla jsou kromě toho vybavena vyhřívaním i chlazením.

O technice konceptu toho moc nevíme, znám je vlastně jen použitý motor. Jde o 3,5litrový přeplňovaný šestiválec o výkonu 400 koní.