Díky nim si tak můžeme o vzhledu nové generace udělat poměrně jasnou představu - přestože zobrazují ostřejší verzi Sport. Ta se však jistě bude lišit spíše jen detaily, například dvěma koncovkami výfuku, přítomností zadního difuzoru nebo možná i odlišnou maskou chladiče.

Suzuki Swift Sport.

Základní tvary budou v případě klasických verzí stejné. Silueta navazuje na aktuální generaci, která je na trhu už od roku 2010 (a i ta vlastně zřetelně vzhledově vychází z generace předchozí), změnily se však tvary světlometů a třeba i ztvárnění C sloupků. V nich jsou také nově ukryty kliky zadních dveří.

Výrazně se promění interiér, bude modernější a přehlednější.

Suzuki Swift Sport.

Jako technický základ s velkou pravděpodobností poslouží platforma použitá u nového Balena, stejné by mohly být i motory. Očekává se tedy nabídka atmosférického čtyřválce o objemu 1,2 litru s výkonem 90 koní (66 kW) a přeplňovaného litrového tříválce o výkonu 112 koní (82 kW).

Suzuki Swift Sport.

Verze Sport pak zřejmě dostane přeplňovanou čtrnáctistovku známou z Vitary S, která v tomto crossoveru poskytuje výkon 140 koní (103 kW) a až 220 Nm točivého momentu.

Současný Swift Sport spoléhá na atmosféricky plněnou šestnáctistovku se 136 koňskými silami (100 kW).