Lamborgini Huracan Performante je v současnosti jeden z nejrychlejších sériových automobilů určených také pro jízdu po normální silnici. Parametry má velmi solidní. Například maximální rychlost činí 325 kilometrů v hodině a z nuly na stovku se vůz rozjede za 2,9 sekundy. To vše díky desetiválcovému motoru se zdvihovým objemem 5,2 litru. Ten výkon svých 630 koní (maximální točivý moment činí 600 Nm) posílá na všechna čtyři kola. Své schopnosti ukázal již před dvěma roky na severní smyčce okruhu Nürburgring. Tam v té době zajel rekordní čas.

Přesto, jak se ukazuje na videu, které je bohužel pořizováno z velké dálky, neměl tento stroj moc šancí v porovnání se stíhačkou ruského původu. Mig 29 byl do výzbroje Ruské armády zaveden již v roce 1982. Tento konkrétní stroj indického námořnictva údajně pochází z roku 1986.Lamborghini se sice drželo v souboji statečně, letoun si nicméně během pozemní části svého startu udržoval náskok.

Nevíme přesně, o jakou evoluci se v případě tohoto letounu rovná, každopádně jde o poněkud větší a těžší dopravní prostředek než je Lamborghini. Délka stroje totiž přesahuje 17 metrů, výška dosahuje skoro 5 metrů a rozpětí přes 11 metrů. Prázdný stroj má hmotnost 11 tun.

Zrychlení z nuly na stovku se u letounů neuvádí, v technických údajích se však lze dočíst, že stoupavost dosahuje 330 metrů na sekundu a maximální rychlost 2 445 kilometrů v hodině. To ovšem až ve velké výšce.

V porovnání s Lamborghini má Mig ještě jednu výhodu - má dva motory, přičemž i s jedním vypnutým dokáže odstartovat a stoupat.