Kromě zvýšení ega a sociálního postavení mezi kamarády může být usednutí do levného Ferrari nejkratší cestou, jak si splnit celoživotní sen. I když totiž budete smrdět korunou, není vůbec nemožné pořídit si ojetinu jedné z těch nejrespektovanějších značek pro bohaté.

V našem výběru tak najdete ty nejlevnější modely, které se dají v rámci určité značky sehnat. Respektive jde o ty nejzákladnější a s nadsázkou nejdostupnější vozy, které se pohybují na samotném cenovém dně daného výrobce.

Ilustrační obrázek.
7 zlozvyků, kterými si nevědomky ničíte auto

Trefné přísloví „pokud chceš vlastnit opici, musíš mít na banány“, je ale i tady zcela pravdivé, jelikož údržba, servis a provoz těchto vozů bude stát spoustu peněz, jen díky samotné reputaci značky. Jestliže však koupi levné luxusní ojetiny doopravdy plánujete, tuto krutou realitu snad ani není třeba zmiňovat. Leda že byste si auto koupili jen jako umělecké dílo.

Nejlevnější cestu k vlastnictví aut exotických značek si můžete projít v galerii, vozy jsme seřadili podle abecedy. V inzerci poté surfujte jen na vlastní nebezpečí…

Ilustrační foto.
PŘEHLEDNĚ: Rok 2018 z pohledu řidičů. Tohle byste měli vědět