Vůz nese název „Superyacht Land Tender“, neboli zkráceně SLT. Jedná se pochopitelně o vůz s pohonem 6x6, jehož hlavní přidanou hodnotou je „korba“ nad zadní nápravou, schopná pojmout více zavazadel než klasický kufr.

Pro koho je SLT určeno? Pravděpodobně pro někoho, kdo si chce na svou drahou super-jachtu odstěhovat kompletně celý šatník, jenž se pochopitelně nevejde do běžného kufru. Problémy bohatých lidí jsou občas fascinující…

Jaguar XE S.
Benzinové V6 už pod kapotou Jaguarů XE a XF nenajdete. Důvod asi uhádnete

Úpravce každopádně tvrdí, že si pod kapotu přestavěného Range Roveru lze objednat jakýkoliv motor spadající do běžné nabídky. Můžete mít třeba dieselový šestiválec, hybridní systém s benzínovým šestiválcem, ale samozřejmě i kompresorem přeplňovaný benzínový osmiválec. Právě po poslední možnosti pravděpodobně sáhne většina zákazníků, jelikož peníze na nákup benzínu jsou asi tak to poslední, co lidé z dané sociální skupiny řeší.  

Superyacht Land Tender se představí potenciálním zákazníkům v září letošního roku, kdy se zúčastní veletrhu Yacht Show v Monaku. Cena je až na doptání. Ovšem musíte-li se ptát, beztak nemáte dost peněz.