Zajímavé jsou také kombinace použitých materiálů. Dekor palubní desky studie Vision RS byl například vytvořen z ručně broušeného křišťálu ze společnosti Lasvit. Efektní jsou speciální animace s designem RS na palubní desce. Ta je navíc osvětlena světelnými efekty, sladěnými s dotykovou obrazovkou infotainmentu.

Připomínkou závodních vozů jsou i poutka, nahrazující madla ve výplních dveří. Svět motorsportu pak charakterizuje například i červené kostkované prošívání čalounění sedaček a karbonové prvky na palubní desce, stejně jako karbonový středový panel. Ze stejného materiálu jsou také vyrobené výplně dveří a skořepiny sedaček.

Škoda myslí na životní prostředí

Škoda zdůrazňuje, že v tomto voze velmi dbá na šetrnost k životnímu prostředí. Konkrétně použitá karbonová vlákna tvoří ze 100 procent recyklovaný polyester a potahy sedadel jsou z veganské alcantary.

Škoda současně prozradila i něco konkrétního o výbavě chystaného sériového vozu, který se stane nástupcem současného Rapidu. Spíše drobným detailem je informace o použití příchytných gumiček v odkládacích schránkách. Podstatnější je, že bude nasazena automatická převodovka s voličem shift-by-wire. To umožní nasazení některých moderních asistenčních systémů, například plně automatického parkování.