Ta zahrnuje navíc například dálkové centrální zamykání, klimatizaci, palubní počítač, výškově nastavitelná a vyhřívaná přední sedadla s bederními opěrkami, kožený volant, multimediální systém s pětipalcovým dotykovým displejem, mlhovky a zadní parkovací senzory.

Za příplatek 13 tisíc pak výrobce přihodí například alarm, třetí hlavovou opěrku vzadu, bluetooth a praktický síťový program do zavazadelníku.

Kola jsou ocelová, šestnáctipalcová.

Pro Yetiho Trumf budou k dispozici tři motory: benzinové 1.2 TSI (81 kW/110 k) a 1.4 TSI (92 kW/125 k) a turbodiesel 2.0 TDI (81 kW/110 k). Oba zážehové agregáty lze kombinovat s manuální převodovkou i dvouspojkovým ústrojím DSG. Turbodiesel spolupracuje výhradně s manuálem, zato jej lze vybavit pohonem všech kol. 

Nejlevnější provedení s dvanáctistovkou vyjde na 399 900 Kč, jedna-čtyřka stojí nejméně 442 900 Kč a diesel 472 900 Kč (kompletní ceník najdete zde). Yeti Trumf lze objednávat už nyní, první vozy k prodejcům dorazí ale až na začátku příštího roku.

S prvním SUV značky Škoda pak souvisí i další zajímavá zpráva z české automobilky. Výrobce plánuje posílit jeho produkci v ruském závodě v Nižném Novgorodu, aby uvolnil kapacity v Kvasinách, kde se připravují na výrobu většího modelu Kodiaq a kde se aktuálně produkuje také Seat Ateca, sourozenec druhé generace Yetiho.

Aktuálně se tak kompaktní SUV vyrábí již ve čtyřech závodech. Kromě Kvasin a Nižného Novgorodu jsou to výrobní závody Solomonovo (Ukrajina), Öskemen/Ust´ Kamenogorsk (Kazachstán) a také An-tching (Čína). V letošním roce zatím Škoda prodala 61 700 exemplářů modelu Yeti.