Přesně do takto odvážných tvrzení se pustila tuningová společnost s názvem Overfinch. Její název jste dost možná ještě nikdy neslyšeli, ovšem na trhu se nejedná o žádné nováčky. Vlastně je Overfinch jedním z největších a nejstarších úpravců vozů automobilky Land Rover. A třeba touto firmou upravený luxusní SUV Range Rover za obrovské sumy peněz se řadí mezi špičku toho, co lze pořídit.

Připravovaný model pro rok 2018 má však být dokonce nejluxusnějším SUV světa, ovšem zatím toho o něm není moc k dispozici. Ví se pouze to, že exteriér dostane hromadu karbonových doplňků a nových prvků, zatímco v interiéru přibude luxusní výbava.

Loga Brenthon na vozech jiných značek.
Zvláštní byznys. Korejská firma nabízí "přeznačkování" auta

Konkrétně se zde najde třeba zesílené protihlukové sklo nebo inovovaný infotainment s Wi-Fi hotspotem a propojením s mobilními aplikacemi. Zadní pasažéři budou mít k dispozici vyhřívané a nastavitelné opěrky nohou s masážní funkcí, lepší čalounění, materiály a další prvky.

Jelikož zmiňované vizualizace nejsou zcela vypovídající, přihodili jsme do galerie ještě snímky loni představeného Range Roveru v londýnské edici od Overfinch. Pravdou je, že už tak hezký interiér britského SUV rukou úpravců docela prokouknul. Bude to však stačit na nová luxusní SUV v podobě Bentley Bentayga či připravovaného konkurenta od Rolls-Royce?