Vlastníkem jubilejního exempláře se stal vysoce postavený manažer z telekomunikační společnosti AT&T, který již má Gallardo LP550-2 Spyder a pro větší Aventador se rozhodl po testovací jízdě na předváděcí akci v Palm Beach. 

Zdroj: Youtube

Díky skvělým výrobním číslům má Aventador slušně našlápnuto k tomu, aby se stal vůbec nejúspěšnějším dvanáctiválcovým Lamborghini v historii slavné italské automobilky. Na dosažení mety dvou tisíc vyrobených kusů mu přitom stačily dva roky, jeho předchůdce, model Murciélago, k pokoření stejné hranice potřeboval více než dvakrát tolik času. "Lambo" navíc hlásí, že Aventador je na rok dopředu vyprodán. V současnosti Lamborghini vyrábí pět Aventadorů denně.

Aventador kupé (LP 700-4, 700 koní), vyráběný od března 2011, později doplnila verze Roadster a od dubna edice Anniversario (LP 720-4 50°, 720 koní). Vznikl také jeden exemplář roadsteru Aventador J, který postrádá nejen střechu, ale i přední sklo a prodal se za více než 50 milionů korun, a tříkusová "edice" Veneno. I ta byla bleskově rozebrána, přestože jeden vůz vyšel na více než 75 milionů korun.