V sobotu 14. února tam totiž při vyjíždění z parkovacího místa 92letý muž poškodil hned deset vozů. Podle zpráv z vyšetřování incidentu, který zachytily bezpečnostní kamery, řidiče postihla náhlá fyzická indispozice. Nakonec ale všechno dopadlo - tedy až na poškozená auta - docela dobře, nikomu se totiž nic nestalo.

Zdroj: Youtube

Rusko je vděčný zdroj zajímavých videí - a to nejen z oblasti motorismu. Nejnovější hit ukazuje netradiční způsob, jak bez jakékoli fyzické námahy očistit auto od sněhu. Výsledek vypadá působivě, přesto věřím, že si všichni přejeme, aby se toto řešení neuchytilo i u nás.

Zdroj: Youtube

Už 5. března (3. a 4. března probíhají novinářské dny) bude zahájen letošní ročník ženevského autosalonu. Můžeme se těšit na řadu zajímavých novinek, mezi nimiž samozřejmě budou i sportovní vozy. Velkou premiéru chystá například Aston Martin, který ukáže model Vulcan, prý nejostřejší a nejextrémnější Aston všech dob.

Půjde o auto určené na závodní okruhy, čeká se, že ho bude pohánět dvanáctiválec s výkonem přes 740 koní. Podle zákulisních zpráv Aston Martin vyrobí maximálně 30 kusů. Že půjde o pořádnou bestii, dokládají dvě videa, která nás mají na odhalení novinky nalákat. Obě jsou krátká a spíš symbolická, přesto napoví docela dost o jejím charakteru.

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube