Nejdřív se ale podíváme do Francie. První klip souvisí s novým Peugeotem RCZ R, který se v týdnu začal prodávat v České republice. Video se odehrává v okolí jihofrancouzského města Vence, kam si automobilka tam pozvala několik známých bloggerů a nechala je si rychlé kupé vyzkoušet. Na vše dohlížel Eric Helary, vítěz čtyřiadvacetihodinovky v Le Mans z roku 1993. RCZ R v jeho rukou vypadá opravdu dobře!

Zdroj: Youtube

A teď už do Detroitu. Návštěvníky tamního autosalonu okouzlil koncept sportovního vozu od Toyoty s názvem FT-1. Japonská automobilka ihned po oficiálním odhalení zveřejnila video, které studii ukazuje do posledního detailu, včetně například netradičních ventilátorů rafinovaně umístěných v přídi vozu.

Zdroj: Youtube

Poslední klip je ze Spojených států, konkrétně z lyžařského střediska v Maine, kde se uskutečnil závod Red Bull Frozen Rush. Jeho pravidla jsou jednoduchá: jezdci sednou do přemotorovaných, bohatě upravených offroadů a pustí se dolů ze sjezdovky. Vozy s výkonem přes 900 koní přitom musejí zdolat řadu nástrah. Ale víc už ve videu…

Zdroj: Youtube