Níže uvedený klip vznikl během nočního tréninku na letošní ročník slavné čtyřiadvacetihodinovky v Daytoně. Kameru si na helmu umístil pilot Tommy Milner, který v závodě krotil úplně nový závodní speciál Chevrolet Corvette C7.R. A je vidět, že s ním měl plné ruce práce. Atraktivnost záběrů podtrhuje zajímavá atmosféra nočního okruhu.

Zdroj: Youtube

Jestli máte malého synka, další video mu raději neukazujte. Do detailů precizně vyvedená zmenšenina kabrioletu Aston Martin DB5 z 60. let se mu totiž bude líbit. Dětské autíčko má pod kapotou čtyřtaktní, vzduchem chlazený motor o objemu 110 ccm, spřažený s třístupňovou poloautomatickou převodovkou, a dokáže uhánět rychlostí 74 km/h. Jestli už jste se také nadchli, počkejte si ještě na cenu. Aston Martin DB Convertible Junior vyjde na víc než půl milionu korun…

Zdroj: Youtube

Mysleli jste si, že testy armádní techniky probíhají pod nekompromisním, vážným dohledem odborníků s důležitým výrazem na tváři? Jak ukazuje poslední klip, nemusí to tak být vždycky. Alespoň v nizozemské armádě, která si chtěla prověřit brzdy tanku Leopard. Proto vybrala třiadvacet vojáků, ti se prostě rozestoupili na vozovce a čekali na příjezd šedesátitunového tanku Leopard  - zády k němu. A pak už jen tito "šťastlivci" doufali, že rozvášněný kolos za nimi včas zastaví. Jen pro zajímavost, vozidlo pohání dvakrát přeplňovaný naftový dvanáctiválec o objemu 47,6 litru s výkonem 1500 koní. Maximální rychlost je 68 km/h.

Zdroj: Youtube