A protože Lexus vyrábí auta, není na videu samozřejmě sama. Modelka totiž v klipu docela sympaticky pomáhá zdůraznit přednosti nového sporťáku s označením RC F. Ten má pod kapotou pětilitrový osmiválec, jehož výkon překračuje 450 koní - jde tak o nejvýkonnější auto s motorem V8, jaké kdy Lexus vyrobil.

| Video: Youtube

Když se zeptám na nejrychlejší auto na světě, zazní jistě jako odpověď nejčastěji Bugatti Veyron. Tohle je však pravda jen v rámci sériově vyráběných aut. Kromě nich však existuje také "kategorie" lovců rekordů, tedy různě upravených a přemotorovaných bestií, jejichž jediným smyslem je dosažení co nejvyšší rychlosti. Mezi taková monstra patří i Shockwave, nejrychlejší tahač s tryskovým pohonem na světě. Trojice tryskových motorů produkuje výkon 36 000 (!) koní, díky nimž dokáže kamion uhánět rychlostí přes 600 km/h.

| Video: Youtube

Poslední video sice nepochází z uplynulého týdne, je o několik týdnů starší, ale to snad nevadí. Zvlášť, když nabízí tak rozmanitý výběr (často vtipných) přehmatů, bouraček a vůbec různých hloupostí souvisejících s traktory.

| Video: Youtube