BMW M235i Racing je na sériovém modelu postavené kupé, které je určeno pro amatérské závodníky. Automobil pohání řadový šestiválec M Performance TwinPower Turbo, jehož závodní verze generuje 333 koní. Závodně nastavené asistenční systémy podvozku v podobě ABS, DSC a kontroly trakce se pak mají postarat o to, aby i méně zkušení závodníci mohli s BMW M235i Racing jezdit bezpečně a s jistotou. Vůz je vybaven samosvorným diferenciálem či například homologovaným ochranným rámem FIA a moderní bezpečnostní nádrží. Stojí 59 500 eur (bez DPH), tedy v přepočtu zhruba 1,6 milionu korun.

Zdroj: Youtube

Na začátku příštího roku by do prodeje mělo dorazit nové Subaru WRX, které sice v produkční verzi nevypadá tak fešácky jako původní koncept, ale pořád jde o hodně zajímavé (a očekávané) auto. Pod kapotou je dvoulitrový turbomotor o výkonu 265 koní. Co všechno novinka umí, názorně ukazuje níže uvedené video.

Zdroj: Youtube

Třetí klip má na svědomí německá organizace ADAC, která se tentokrát zaměřila na nebezpečí hrozící při převozu lyžařského vybavení v autě. Podívejte se, co se může stát, když položíte lyže na sklopené zadní sedadlo, v kufru necháte volně položené lyžařské boty a v rychlosti 50 km/h do něčeho nabouráte…

Zdroj: Youtube