Pětatřicetiletá kuřačka totiž zřejmě odmítnutí neunesla a "na oplátku" muži podpálila auto. Stačilo jen škrtnout zapalovačem v blízkosti hrdla nádrže, v níž byla usazena čerpací stanice. Katastrofa byla nevyhnutelná.

Naštěstí se alespoň vše obešlo bez zranění. A pomstychtivá kuřačka nakonec skončila v rukou policie.

Zdroj: Youtube

Ženy a parkování, to je mezi mnoha mužskými řidiči oblíbený námět k hovoru a často i k posměškům. Také internet je plný videí ukazujících zoufalou snahu řidiček zajet na vybrané parkovací místo. Zatím posledním příspěvkem na toto téma jsou záběry z parkoviště u jednoho obchodního centra v Austrálii. Během jejich sledování snadno pochopíte, proč automobilky věnují tolik času a peněz vývoji inteligentních parkovacích asistentů.

Zdroj: Youtube

Josh Sheenan je motorkář, specialista na freestyle motocross (FMX) a úřadující mistr šampionátu Red Bull X-Fighters. A také první člověk na světě, který na motorce úspěšně zvládl triple backflip, tedy tři salta vzad.

Australský jezdec se na svůj kousek připravoval déle než rok a před ostrým pokusem absolvoval desítky pokusů s doskokem do vzduchového vaku - až 28. dubna přišel ten správný den. Sheenan svůj stroj rozjel na 97 km/h, vjel na 11 metrů dlouhou rampu "ohnutou" do úhlu 81 stupňů, vyletěl do vzduchu, vystřihl tři salta a zase bezpečně přistál. Takhle to zní docela jednoduše…

Zdroj: Youtube