Nejúspěšnější značka v historii Le Mans (16 vítězství) se do závodu vrací po dlouhých 16 letech. Právě tato událost přiměla Audi, sběratele triumfů v posledních letech (12 vítězství, od roku 2000 nevyhrálo jen dvakrát), k natočení vtipného "uvítacího" videa. Audi v něm sice Porsche vítá zpátky, současně ale neváhá si do svého německého konkurenta rýpnout. Například do jeho zemědělské historie, když během cesty do Stuttgartu předjíždí speciál R18 e-tron quattro traktor značky Porsche.

Zdroj: Youtube

Zatímco Le Mans má start teprve před sebou, další legendární závod před několika dny skončil. Jde o Tourist Trophy, mimořádně nebezpečné motorkářské klání, které se koná na veřejných silnicích ostrova Man. Letošní ročník byl zajímavý například tím, že během něj padnul nový rychlostní rekord. Novozélanďan Bruce Anstey na stroji Honda CBR1000RR proletěl trať neuvěřitelnou průměrnou rychlostí 212,913 km/h. A svou jízdu si nahrál onboard kamerou… Také se vám z toho zatočila hlava?

Zdroj: Youtube

Golfový vozík asi není dopravní prostředek, jaký bychom pravidelně potkávali na silnicích. Stát se ale může všechno, proto organizace EuroNCAP vyzkoušela jeho bezpečnost. Konkrétně proti překážce vyslala rychlostí 50 km/h elektrický model Club Car Villager 2+2. Výsledek si můžete prohlédnout níže. Moc hezký pohled to není.

Zdroj: Youtube