Místo přední sedačky pro spolujezdce tu najdeme jakousi konzoli, kterou může například jako podnožku využít cestující na zadním sedadle - v tomto případě tedy nejdůležitější člověk v autě.

Pohodlí pak zvyšuje také vlastní ovládací panel pro "rozmazlovací" funkce, jakými jsou například vyhřívání a chlazení držáku nápojů, audiosystém, masážní funkce a velký multimediální displej.

Volvo S90 Excellence Lounge Console.

Koncept Lounge Console pro Volvo S90 Excellence nabízí tři základní alternativy využití. První je mobilní pracovní prostor s výklopným pracovním stolkem a velkým displejem například pro kontrolu e-mailů nebo pořádání videokonferencí.

Druhým způsobem je "zábavní režim", který umožní kupříkladu sledovat poslední díly seriálů na Netflixu. A posledním pak "relaxační mód", který umožňuje sklopit sedadlo, položit si nohy na vyhřívanou opěrku a usrkávat nápoj vychlazený v palubní ledničce.

Chladnička je zabudována v zadní středové loketní opěrce a její součástí jsou dvě ručně broušené křišťálové sklenky švédské značky Orrefors.

Lounge Console je zatím stále jen konceptem, pouhou představou luxusní podoby sedanu S90. Ale kdo ví, třeba Volvo k podobnému uspořádání interiéru v případě zájmu sáhne.