Se začátkem září se do školních lavic nevracejí jen žáci základních škol, ale i vysokoškolští studenti, pro které může být TipCars.com velkým pomocníkem. Pokud totiž nestíháte časový rozvrh přednášek skloubit s nabídkou veřejné dopravy, je na čase porozhlédnout se po nějakém vlastním „přibližovadle“ za příznivou cenu.

„Právě s tímto dokážeme na TipCars.com elegantně pomoci. V naší nabídce máme připraveno přes 300 vozidel do příznivé a nelikvidační ceny 100 tisíc korun. Vybírat si tak můžete třeba mezi Toyotou Yaris, Škodou Fabií, Peugotem 207 a Hyundai i20,“ říká Marek Knieža, ředitel inzertního auto-moto webu TipCars.com.

V dalším díle seriálu jsme pro vás vytipovali čtyři auta do 100 tisíc korun. Více se o nich dozvíte níže, prohlédnout si je můžete v naší fotogalerii.

Škoda Fabia 1,2i Ambiente

close Škoda Fabia 1,2i Ambiente. info Zdroj: se svolením Štěpánek Auto zoom_in Škoda Fabia 1,2i Ambiente. Náš první tip je na vůz Škoda Fabia 1,2i Ambiente, který se prodává za 98 000 Kč. Vyroben byl v květnu 2010 a najeto má 131 tisíc kilometrů.

Auto má benzinový motor o objemu 1 198 ccm s výkonem 51 kW (69 PS). Ve výbavě najdete například manuální převodovku, čtyři airbagy, palubní počítač, manuální klimatizaci, autorádio, USB či elektrická přední okna a zrcátka.

Toyota Yaris 1,0 Cool

close Toyota Yaris 1,0 Cool. info Zdroj: se svolením Autobazar Auto Mega Praha zoom_in Toyota Yaris 1,0 Cool.

Náš druhý tip je na vůz Toyota Yaris 1,0 Cool, který se prodává za 99 000 Kč. Vyroben byl v lednu 2011 a najeto má 96 tisíc kilometrů.

Auto má benzinový motor o objemu 998 ccm s výkonem 51 kW (69 PS). Ve výbavě najdete například manuální převodovku, čtyři airbagy, CD přehrávač, elektrická přední okna a zrcátka, tónovaná skla, manuální klimatizaci či nastavitelný volant. 

Peugeot 207 1.4

close Peugeot 207 1.4. info Zdroj: se svolením Auto Delta zoom_in Peugeot 207 1.4.

Náš třetí tip je na vůz Peugeot 207 1.4, který se prodává za 89 900 Kč. Vyroben byl v roce 2010 a najeto má 127 tisíc kilometrů.

Auto má benzinový motor o objemu 1 360 ccm s výkonem 54 kW (73 PS).  Ve výbavě najdete například manuální převodovku, šest airbagů, nastavitelný volant, manuální klimatizaci, palubní počítač, elektrická okna a zrcátka, imobilizér, mlhovky, CD přehrávač či klimatizovanou přihrádku. 

Hyundai i20 1.2i

close Hyundai i20 1.2i. info Zdroj: se svolením Autobazar U Makra Ostrava zoom_in Hyundai i20 1.2i.

Náš čtvrtý tip je na vůz Hyundai i20 1.2i, který se prodává za 95 000 Kč. Vyroben byl v květnu 2013 a najeto má 102 tisíc kilometrů.

Auto má benzinový motor o objemu 1 248 ccm s výkonem 62 kW (84 PS). Ve výbavě najdete například manuální převodovku, deset airbagů, CD přehrávač, USB, hands free, imobilizér, elektrická přední okna či manuální klimatizaci.  

Celou nabídku aut do 100 tisíc korun najdete ZDE.

Proč je výhodné hledat auto na webu TipCars.com?

  • Výhodou je samotný systém vyhledávání, který je postaven tak, ať je co nejvíce komfortní pro každého uživatele.
  • „Sledovali jsme, co lidé na našich stránkách nejvíce zadávají a hledají, a tyto jejich nejčastější požadavky jsme jim nabídli ve zjednodušené předvolbě. Víme, že se hlavně hledá značka, model, cena do určité výše, rok výroby, motor či převodovka. Méně už dneska lidé řeší stav kilometrů, protože v tomto údaji se dříve v inzerátech dost lhalo,“ vysvětluje ředitel TipCars.com Marek Knieža.
  • Inzertní auto-moto web TipCars.com umí každému najít auto i podle dalších detailů a přání, třeba s vyhřívanými sedadly, s automatickou převodovkou nebo s tažným zařízením. Můžete si vybrat i více aut a pak je navzájem srovnávat na takzvaném „parkovišti“. A pokud zrovna nenajdete vůz podle vašich představ, založíte si na webu „hlídacího psa“, který za vás pohlídá nové inzeráty a upozorní vás na ně.
  • Podrobnější informace k mnoha modelům starších aut i jejich hodnocení odborníkem můžete najít i ve speciální rubrice Poradna TipCars, kterou najdete ZDE.

TipCars.com patří do skupiny Vltava Labe Media, která vydává i regionální Deník.