Příští rok v Mexiku skončí produkce Volkswagenu Beetle. Co bude dál se neví. V tomto světle se jeví jako velice zajímavá informace, že specialista na prodej klasických aut Hemmings nabízí nyní naprosto jedinečný exemplář originálního brouka z roku 1964.

Na jeho tachometru je nyní údaj 23 najetých mil. V okamžiku znovuobjevení ukazoval tento přístroj dokonce o jednu míli méně, avšak trojka na konci anagového počítadla naskočila při jeho vytahování z dlouholetého úložiště.

Schumacherovo Ferrari Enzo je znovu na prodej.

Černé auto si koupil před 54 lety jistý Rudy Zvaric. Měla to být náhrada za stejný typ, který používal od roku 1957. Nikdy ho však neuvedl do provozu. A tak má nyní zájemce možnost získat do svého majetku automobil, který je v podstatě modulem pro návrat do více než padesát let vzdálené minulosti.

Všechny díly jsou samozřejmě originální, červeně čalouněné sedačky neosezené, bílé obložení stropu naprosto čisté. Aby se s autem dalo vyjet, bude samozřejmě vyměnit baterii, vyčistit palivovou soustavu a vyměnit olej. Také pneumatiky by asi bylo záhodno nahradit novými. To jsou však samozřejmě drobné v porovnání s kupní cenou, která činí rovný jeden milion dolarů!