Když se řekne příslušenství k Lamborghini Urus, pochopitelně se nemyslí žádné obyčejné zboží, na kterém je jen logo automobilky. Italská firma v kooperaci s lokálními malými dílnami vytvořila speciální řadu doplňků dostupných jen v rámci omezených edic.

Je tu například elegantní kožená bunda dostupná v počtu 30 kusů, kterou vytvořila dílna Hettabretz. Speciální mokasíny trochu diskutabilního vzhledu, dostupné ve dvou provedeních a třech barvách, vyrábí zase obuvník Enzo Bonafe a o originální zavazadla z kůže a karbonu, navržená přímo do kufru Urusu, se postaralo brašnářství Teknomonster.

Lamborghini Urus.
Lamborghini konečně představilo Urus, nové "super SUV". Jak se vám líbí?

Všechny doplňky k novému "Lambu" jsou dostupné výhradně a exkluzivně v továrně Lamborghini v Sant’Agata Bolognese. To se může zdát jako velký nedostatek v „dodavatelském řetězci“, ale jedná se o záměr.

Lamborghini totiž vcelku oprávněně počítá s tím, že se většina zákazníků do továrny alespoň jednou osobně podívá, ať už kvůli naspecifikování vozu nebo při osobním převzetí anebo prostě jen tak v průběhu výroby.