Ve snímku je Ricciardo ve svém živlu a s vozem Red Bull RB7 F1 jezdí v terénu a překonává výzvy, které jsou pro Austrálii typické. Během roadtripu se k němu připojí terénní závodník Daniel Sanders a akrobatický pilot Matt Hall. V úvodu se nenechá rančem ve vrtulníku zahnat do ohrady se stádem dobytka a prchá do hotelu Siverton pro výměnu “terénních” pneumatik za závodní slicky.

  • Video z jízdy Daniela Ricciarda v Austrálii si můžete pustit zde:
| Video: Youtube

Vydává se na krásný most Sea Cliff, který se vine podél pobřeží a kde nám předvede pár dechberoucích kousků akrobatický pilot Matt Hall. Daniel si krátce odpočine na pláži v Sydney a poté už se řítí po nezpevněných silnicích v patách s Tobym Pricesem a jeho Red Bullem Triton Trophy Truck. Cestou si musejí dát pozor na místní obyvatele a zvířata, včetně medvídka koaly, klokana a emu.

U čerpací stanice 7-Eleven ho čeká jeho pit crew, která natankuje a opět přezuje pneumatiky. Poté se vydává na krásný závodník okruh Mount Panarama. Na trati s převýšením 571 metrů si “zazávodí” se Shanem van Gisbergenem a jeho Red Bull Camaro ze série V8 Supercars.

Video bylo natočeno za účelem propagace závodního programu Red Bullu před Velkou cenou Austrálie, která se pojede v neděli 2. dubna na okruhu Grand Prix v Melbourne.