Máte fotky z dovolené u moře, na horách, v kempu nebo v apartmánu, které zachycují pohodovou letní atmosféru při cestování autem s rodinou, přáteli nebo domácími mazlíčky? Pak neváhejte a pochlubte se nimi našim čtenářům!

Jak se zapojit do soutěže?

  1. Pošlete nám své fotky – Své snímky z letošní dovolené nebo i „retro“ fotografie z minulých let nám můžete posílat již nyní na e-mail: jiri.humplik@denik.cz. Do předmětu e-mailu napište "Dovolená s autem".
  2. Připojte informace – K e-mailu připojte své jméno, příjmení, bydliště a stručný popis fotografie (např. odkud je a jaké místo zachycuje).
  3. Hlasujte a vyhrávejte – Vaše fotky budou postupně zveřejňovány během léta na webech www.denik.cz/auto a www.tipcars.com/magazin během července a srpna každý týden. Hlasování bude probíhat každý týden, a tři snímky s nejvíce hlasy z jednotlivých prázdninových kol postoupí do velkého finále na konci srpna. První kolo hlasování odstartuje ve středu 10. července.

Tipy pro vaše soutěžní fotky

  • Zachyťte pohodovou atmosféru vaší dovolené, nebo nějakou překvapivou momentku.
  • Fotky mohou být odkudkoliv, například od moře, z hor, z kempu, ze zastávek na cestě, před vodopádem, u krásných zámků, na vyhlídce či úplně z jiného vámi oblíbeného místa
  • Snímky mohou být s rodinou, přáteli nebo domácími mazlíčky, hlavně však nesmí chybět váš vůz.

Pro inspiraci si prohlédněte finálové fotky soutěže Dovolená s autem z roku 2022:

Dovolená s autem - Finále

Přejeme vám krásné léto plné nezapomenutelných zážitků za volantem vašeho auta a těšíme se na vaše úžasné fotky z cest. Hodně štěstí v soutěži!

close Fotosoutěž Dovolená s autem 2024. info Zdroj: Deník zoom_in Fotosoutěž Dovolená s autem 2024.

Soutěž se řídí obecnými pravidly soutěží v regionálních Denících.