Automobilky se velmi často podílejí na produkci nejrůznějších filmů, protože je to skvělá příležitost, jak představit modelové portfolio, případně se zviditelnit nějakým zajímavým konceptem. Jaguar Land Rover se například podílel na vzniku filmů o Jamesi Bondovi.

Tentokrát se Jaguar Land Rover spojil s Hulu, společností, která natáčí seriály a televizní filmy, a pro účely připravovaného seriálu z blízké budoucnosti, pojmenovaného „The First“, postavil unikátní Range Rover Sport. Seriál by měl pojednávat partě kosmonautů, kteří jako první lidé v historii chtějí přistát na planetě Mars.

Mercedes-Benz GLE 2018
Nový Mercedes GLE odhalen. Uveze i sedm lidí

Kromě přepracovaného Range Roveru Sport jsou dalšími hvězdami dvěma Oskary ověnčený Sean Penn a Natascha McElhone, která bude unikátní Range Rover řídit.

Range Rover budoucnosti by měl být schopen plně autonomní jízdy, světelný pruh po obvodu vozu zase jako senzor, který je schopen komunikovat s okolními vozy a číst povrch vozovky, a také volant, který vyjíždí z přístrojové desky. Kromě toho umí automobil měnit průsvitnost skel a také má protisměrně se otevírajíc zadní dveře.

Podle vyjádření Jaguar Land Rover jde o vizi, jak by mohl model Sport vypadat v roce 2030.

Zdroj: Youtube